Ben és Ray Lai beperelte a Disney/Marvel stúdiót a Vasember (Iron Man) filmek miatt. A testvérpár állítása szerint a címszereplő páncélját az ő Radix képregényükből vették. Lai-ék 2001-ben dobták piacra a Radixt, majd egy évre rá a Marvelhez szerződtek, ahol jó néhány képregényfranchise-on dolgoztak és szerintük egészen valószínű, hogy lenyúlták terveiket.
A testvérek szerint Vasember a képregényekben kissé másféle páncélt viselt, mint a mozis verzióban. A filmben teljesen gépiesített cucc kerül Tony Starka, amely erősen hasonlít arra, amit ők a saját alkotásukban kitaláltak.












