Lassan hét éves lesz a Zombieland. Azóta Ruben Fleischer rendező semmi említésre méltó filmet nem csinált, Emma Stone sikerrel vetette meg lábát Hollywoodban és Abigail Breslin felnőtt. A folytatást pedig az ígérgetések ellenére nem kaptuk meg.
Paul Wernick és Rhett Reese írók a Geeking Out show vendégei voltak, ahol elárulták, hogy van még továbbra is esélyes, hogy összejön a következő film. „Breaking news, dolgozunk rajta. Holnap találkozunk Woody-val (Harrelson) és elmeséljük neki, hogy mit szeretnénk kezdeni karakterével. A többieket is érdekli a dolog.”
A beszélgetés során elárulták, hogy az első részben ugyan Bill Murray cameo-zott, de mielőtt a színész rábólintott Patrick Swayze, Sylvester Stallone, Kevin Bacon, Mark Hamill és Jean-Claude Van Damme neve is szóba került, de nem sikerült megnyerni őket. Miután mindenki elutasító volt, Harrelson felvette a kapcsolatot Murray-vel, elküldték neki a szkriptet, tetszett neki és bevállalta a kisebb szerepet.











