8

Narnia 3 poszter

Decemberben tovább kalandozhatunk Narnia földjén, az előző részben megismert Caspian herceggel a főhős testvérekkel, ezúttal néhány eltűnt nemest kell felkutatniuk. Az alábbi posztert minden bizonnyal egy unatkozó marketinges dobhatta össze a kávészünetben, talán úgy volt vele, hogy ez most éppen elég. Egyébként a poszter láttán inkább egy animációs film jutna az ember eszébe.

8 komment

  1. @sjbee: Ez így van. De a filmet várom! A Narnia-könyvek nagyon gagyik, volt szerencsém elolvasni. Főleg ez a harmadik olyan béna… De a filmek meglehetősen jól sikerültek, mind az első, mind a második rész várakozáson felüli. Nem egy Gyűrűk ura, de ez elsősorban gyerekmese (ami a 2. részen kevésbé látszott).

    Jó lesz ez, még ha ez a plakát ultragagyi is. 1-2 hónapja volt belőle trailer, ott egész pofásan nézett ki.

    OFF
    Valaki megsúgná, mi a különbség a trailer és a teaser között? Lehet, hülye kérdés, de talán mások sem tudják biztosan.

  2. C. S. Lewis az első elé, és az első kettő kzé még írt egy-egy könyvet. Azon kívül az összes feledhető szerintem, talán még a Caspian herceg élvezhető valamennyire, de a Hajnalvándor útját harmadik nekirugaszkodásra sem tudtam végig olvasni. A ló és a kis gazdája meg valószínűleg azért tetszik, mert egy teljesen másik világot tár elénk.

  3. @A nép fia: A teaser általában csak kedvcsináló, ha poszterről van szó, akkor általában csak egyetlen logó és cím, esetleg egy jellegzetes tárgy van rajta. Ha előzetes teaser, akkor is rövidke, ált. fél-egy perces, ami mutat egy kicsit a hangulatból, max egy-két jelenetet a filmből, és nagyon nagy volnalakban felvázolja a sztorit, ha egyáltalán. A trailerek, egyértelműen, ezeknek a bővebb változatai. (Pl. fent ez a poszter egy teaser poszter, mert csak a cím, és a “címszereplő” hajó van rajta, se szereplő, se semmi más.)

    De hogy ne csak off legyen: mindenképpen várós film, még ha mozijegyet nem is lennék hajlandó kifizetni miatta. Az első két rész szórakoztató volt a maga nemében, viszont az igazat megvallva a könyvsorozat első két részénél nem jutottam tovább. Egyszerűen túlságosan is mese volt nekem, pedig hát általában ez nálam nem szokott probléma lenni.

  4. A poszter nem vmi nagy szám, nem lehet sokáig csodálkozni, de azért a film várós, nekem spec a Narnia 2 eléggé tetszett és az egyel sem volt bajom különösebben. Sép kis aranyos mese az egész 🙂

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *