2

Jolie a Wanted 2-ről és a Maleficentről

Úgy volt, hogy Angelina Jolie is játszani fog a Wanted folytatásában, de a színésznő nemet mondott, majd gyorsan szóba hozták a Gravity sci-fivel, de azt is elég gyorsan lepasszolta, viszont a Maleficent mellett még kitart. A ComingSoon oldalnak alkalma nyílt néhány beszélgetni Jolie-val, aki elárulta, hogy miért mondott nemet a Wanted 2-re. “Próbálták karakteremet visszahozni a halálból, de én úgy vagyok ezzel, ha meghalok egy filmben, akkor annak is kell maradnom. “

A Csipkerózsika spin-offjáról, a Maleficentről is mondott pár szót. “Még nagyon az elején jár a projekt. Forgatókönyv sincs még, de kiskorom óta nagyon kedvelem a gonosz boszorkányt, szóval mikor tudomást szereztem róla, hogy elkészülhet egy ilyen film, én voltam az első, aki megpróbált bejutni a stábba. Szeretnék együtt dolgozni Tim Burtonnel, egy álom válna valóra. Úgy vélem ő egy igazán különleges tehetség.”

A Maleficent a Csipkerózsika történetét mesélné el, csak ezúttal a gonosz boszi szemszögéből mondanák el a sztorit.

2 komment

  1. A film alapötlete tényleg jó, de remélem nem b*ssza úgy el Burton , mint az Alice-t, amelynél szerintem fényévekkel jobb volt a ’99-es tévéfilm – még látványvilágban is.

  2. Egyik szemem sír a másik nevet, hogy mondani szokták. Azt sajnálom, hogy Jolie nem lesz benne a “Wanted 2”-ben, viszont annak meg örülnék, ha tényleg Kristen Stewart lenne helyette, ahogy pletykálják.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *