Tény, hogy Michael Bay megdolgozott azért, hogy a kritikusok céltáblája legyen. Ugyanakkor az akciókedvelők csak örülhettek, hogy Jerry Bruckheimer megadta a reklámfilmesnek és klipkészítőnek, hogy levezényelhesse a Bad Boyst, ahol már akár listát is lehetett volna írni, hogy a későbbiek folyamán mit fogunk viszontlátni tőle és milyen védjegyei lesznek. A feszes tempó, a remek akciójelenetek és a szórakoztató történet miatt a logikai buktatókon könnyedén át lehetett lendülni. Korunk egyik legsikeresebb rendezője, utálóinak egy része pedig elismeri, hogy a Pain & Gain egészen jó volt.
Ti hogy álltok hozzá Bay-hez? Utáljátok vagy éppen kedvelitek munkásságát? Jó úton halad vagy érdemes lenne váltania és más produkciókban kipróbálnia magát? Melyik a legjobb filmje?








