Az eltelt évek alatt Stephen King klasszikus Végítéletéből (The Stand) terveztek már mozifilmet és sorozatot is, írók, rendezők jöttek mentek. Majd az író nagy rajongója, Josh Boone került kapcsolatba a projekttel, aki hatalmas lelkesedéssel vetette rá magát a forgatókönyvre. Elmondása szerint 3 órás filmet vártak tőle és mindent meg is tett, hogy kielégítse a fejesek vágyát. Non-Lineáris történetet szállított le, amely a Haldokló Abigail anyával indított volna, majd visszaléptünk volna az időben. Boone forgatókönyvét kedvelték a stúdiónál, King is odavolt érte, még a 87 millió dolláros büdzsé is megvolt. Ami azért elég szép összeg egy R kategóriás horrornak.
Majd a Warnernél gondoltak egyet és azzal az ötlettel keresték fel Boone-t, hogy mit szólna, ha nem egy, hanem inkább több filmet készítene az alapanyagból. Majd kiugrott a bőréből az ajánlat hallatán és most úgy tűnik, hogy 4 részt fognak összehozni (már ha ugye az első sikeres lesz). Már több színésszel is tárgyaltak, néhányat sikerült is megnyerni, de neveket nem említettek. 2015-ben indulhat a forgatás, ha minden jól megy talán tavasszal bele is vágnak. Olvasd tovább










