0

Wahlberg lesz a producere a Visszakézből remake-nek

2010-ben mutatták be a Visszakézből (Point Black) francia thrillert, ami ugyan nem aratott kiemelkedő sikert és még díjakkal sem halmozták el, de a Working Title stúdió úgy gondolta, hogy kell egy amerikai remake belőle. Neki is megtetszett az ötlet, ezért beállt a produceri posztra, egyelőre nem tudni, hogy a főszerepet is bevállalja-e. Az eredeti alkotásban egy orvos arra lesz figyelmes, hogy az egyik pácienst meg akarják ölni. Ugyan megakadályozza a gyilkosságot,  de nem sokra a doki feleségét elrabolják és csak úgy kaphatja vissza, ha a férfit kiviszi a kórházból.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *