Paul Verhoeven az Elemi ösztönnel, a Robotzsaruval és Az emlékmással a háta mögött leforgathatta a Showgirls-t és azt is elérte, hogy az NC-17-es besorolású lehessen. A mozikban el is hasalt, de házimozis forgalmazásban eléggé szépen aratott (elvileg több, mint 100 millió dollárt kasszírozott). Folytatásról nem esett szó egészen pár évvel ezelőttig.
2010-ben jött ki az első előzetes. Úgy volt, hogy Marc Vorlander dirigálhatja a produkció, ám a rendezői székbe Rena Riffel ülhetett. Ő játszotta az előző felvonásban Hope-ot és úgy gondolta, hogy karakterével nyugodtan lehetne folytatni a sztorit, éppen ezért Riffel játszhatta el újra a nőt.
Szóval három éve, hogy dobozban van a film, de nem igazán kellett senkinek. Tavaly Japánban és Franciaországban kiadták DVD-n, e hónapban pedig Amerikában is megjelenik. Vajon nálunk is piacra dobják? Nem valószínű, hogy sokat veszítünk vele. Olvasd tovább



Paul Giamatti négy év sitt után hazamenne feleségéhez, csakhogy az asszony azt mondta a gyereküknek, hogy rákban meghalt. Más választása nem igazán van, ismét összeáll régi partnerével, Rene-vel (Paul Rudd) és karácsonyfákat próbálnak eladni Brooklynban.
Most, hogy a Roland Emmerich megcsinálja a Függetlenség napja folytatását vajon a Csillagkapu következő részét is leforgathatja? A rendező fejében anno egy trilógiába rajzolódott ki, de mindig más és más projektek kerültek az előtérbe. Majd Dean Devlinnel azon gondolkodott, hogy miképp tudnák úgy elkészítené a második részt, hogy a sorozathoz is hűek maradjanak.



