Weinsteinék szerint az idei díjszezon különösen keménynek ígérkezik, sokkal több minőségi és kiváló produkció fog versenyre kell egymással, mint az előző években. Talán ezért sem meglepő, hogy egyes stúdiók inkább átpakolják néhány alkotásukat a jövő évre, elég csak egy-két nagy reménységű film szekerét tolni és esetleg egy 2014-es időpontban jelölések nélkül ugyan, de szép profitot hozhat az adott mű.
A Műkincsvadászok (The Monuments Men) világháborús „lopjuk vissza a náciktól, amit ők elloptak” könnyed kalandfilmet az Oscar egyik esélyeseként emlegették. Az előzetes alapján nem egy komoly, hanem viccesebb, könnyedebb hangvételű filmre számíthatunk, az Akadémia pedig sokszor a drámai műveket részesíti előnyben. George Clooney A hatalom árnyékában a Jó estét, jó szerencsét rendezéseivel tudott érvényesülni. Olvasd tovább


Azt hiszem, hogy a Mötley Crüe együttesnek nincsenek féltve őrzött titkai. Az újságok és a pletykalapok élvezettel csámcsogtak a csapat újabb és újabb botrányain, a tagok nem takargatták ügyes-bajos dolgaikat, a családanyák pedig sűrűn hányták a kereszteket, ha a kislányuk esetleg rá mert pillantani egy-egy klipjükre vagy poszterükre. A négy rocker – Nikki Sixx, Tommy Lee, Vince Neil, Mick Mars – alaposan kiélte magát, nyakig merültek a kokóban, Sixx még be is vallotta, hogy neki totál kiesett, hogy mikor csinálták a harmadik albumot.
Múltkor megemlítettem, hogy James Cameron már inkább környezetvédő, természetbúvár, aki a Föld problémáira próbálja felhívni az emberek figyelmét és ő is sok pénzt áldoz vagyonából arra, hogy valamiképpen jobbá tegye a világot.

Nagyon belejöttek a remake-lésbe odaát, pláne a horrorok terén. Szóval miért is ne készítenék el a Kedvencek temetője (Pet Sematary) és A halál angyala (Sleepaway Camp) újráját?