Eredetileg úgy volt, hogy a betervezett Alien előzményfilm két részének a forgatásához jövő év februárjában látnak hozzá és 2012-ben küldenék a mozikba az elsőt, a folytatást pedig 2013-ban láthattuk volna. Azonban a Scriptflags oldal tudomására jutott, hogy egy évvel eltolták a bemutatót, azaz az az éjfekete, savas vérű űrszörny 2013-ban teszi tiszteletét a mozikban, a következő rész pedig 2014-ben érkezik.
Most még nem ismeretes, hogy miért döntött így a stúdió, bár néhány hete még arról lehetett hallani, hogy a Fox és a rendező, Ridley Scott között kialakult némi vita a költségvetés és a besorolás körül. A stúdió PG-13 verziót szeretne, Scott pedig az R kategóriás változathoz ragaszkodik.
Úgy hírlik, hogy a két női főszereplő Noomi Rapace és Olivia Wilde lesz. A forgatókönyvön Jon Spaihts dolgozott, később Damon Lindelof dolgozta át a szkriptet.
Update: A hír megcáfolva.


Idén láthattuk volna A szép szörnyeteg (Beastly) filmet. Állítólag azért került át 2011-re, mert egy időben lett volna látható az egyik főszereplő, Vanessa Hudgens barátjának az új drámájával. Bár hivatalosan azért tették át jövőre, mert szükség volt utóforgatásra. A történet Alex Flinn regényén alapszik, a Szépség és a Szörnyetegen alapuló alkotásban egy menő gimis srácot megátkoz egy évfolyamtársa, aki ennek következtében igen csúnya lesz és csak úgy nyerheti vissza régi kinézetét, ha megleli az igaz szerelmet. Alex Pettyfer játssza a főszereplőt, Mary-Kate Olsen alakítja a boszit, Hudgens pedig a szépség lesz és Neil Patrick Harris is feltűnik.
Amerikában két év múlva lesz a következő elnöki választás és Hollywood is készül ekkorra egy politikai filmmel. Nem akció vagy thriller lesz, hanem egy vígjáték, amiben Zach Galifianakis és Will Ferrell játsszák a főbb szerepeket. A két komikus a produkcióban az elnöki székért száll harcba.
Ugyan szép lassan, de biztosan csordogálnak az infók az új Pókember film kapcsán. Már régen meglelték a Hálószövőt Andrew Garfield személyében, aki Emma Stone-nak csaphatja a szelet, a hölgyemény Gwen Stacyt alakíthatja. A főhős nagynénjét és nagybácsikáját Sally Field és Martin Sheen fogják játszani, azt is tudtuk, hogy Rhys Ifans lesz a Gyík, Denis Leary pedig Stacy kapitányt alakítja.
A The Beaver forgatása már tavaly novemberben véget ért és idén be is mutatták volna a vígjátékot, ám végül 2011-re pakolták át a premiert (talán addig lecsillapodnak a kedélyek Mel Gibson körül). A kissé drámai beütésű vígjátékot Jodie Foster rendezte és az egyik főszerepet is eljátszotta, a központi figurát Mel Gibson és a kezén lévő hódbábú játsszák. A színész egy kétségbeesett, depressziós férfit alakít, akinek éppen mélyponton van az élete, ám egy nap talál egy hódbábút, amit felhúz a kezére és valós, érző lényként kezeli. Ugyan eleinte mindenki furcsán néz rá, de még ennek segítségével egyenesbe hozza magát. Érdekesség, hogy mielőtt Gibson leszerződött volna Jim Carrey és Steve Carrell is érdeklődött a produkció iránt. Vajon elsütik a filmben azt, hogy “Hódolatom”?

