Mikor kiderült, hogy Charlie Hunnam lesz A szürke ötven árnyalata (Fifgty Shades of Grey) egyik főszereplője a regény kedvelői nem kezdtek örömükben tapsikolni. Sőt, petíciókkal rukkoltak elő, remélve, hogy a fejesek meggondolják magukat, Dakota Johnsont és Hunnamet minél hamarabb elkergetik a projekt háza tájáról.
Kívánságuk eddig félig-meddig teljesült, hiszen a színész időközben rájött, hogy nem fog ráérni a forgatás kezdetekor. Tévés elkötelezettségei közbeszóltak, mivel a stúdió nem akar rá várni, így a két fél útjai elváltak egymástól.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Szomorú 🙁 Az SoA sorozat miatt szeretem a színészt, és bár én sem tudom elképzelni a szerepben, de éppen ezért nagyon vártam, hogy milyen lesz.
A másik dolog meg, hogy nem értem miért most jött rá, hogy nem fog ráérni? Most a sok ellene petíciót gyűjtő idióta azt fogja hinni, hogy miattuk van az egész, és baromi büszkék lesznek magukra… Charlie helyében én már tuti végig vittem volna a projektet.
Vagy lehet az is, hogy beleolvasott a regénybe/forgatókönyv-vázlatba ha van ilyen és rájött, hogy neki nem kell ez.
Azért azt nem hiszem, hogy úgy vállalta el a szerepet, főleg egy ilyen típusú szerepet, hogy nem tudta miről szól a könyv/forgatókönyv 🙂