Sajnos nem idén fog igazságot tenni Detroitban a Robotzsaru, ugyanis az MGM a bemutatót 2014 februárjára tolta át. Nem ritka, hogy egyes filmek esetében pótforgatást rendelnek el, mivel időközben kiderülhet, hogy fel kell venni még ezt-azt. A reboot esetében két hétig vesznek fel újabb jeleneteket Vancouverben. A főhős Joel Kinnaman játssza, a rendezői székben Jose Padilha ül.

- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Már el is felejtettem, hogy csinálják 😀
Eddig is februárra volt kitűzve, nem?
Nem, 2012-ben az MGM még azt mondta, hogy 2013-ban mutatják be.
Ja, akkor erről lemaradtam, nekem már csak a csúsztatott időpont volt meg 🙂
Ejj, de igénytelen ez a ruha :S
Igen, ezt pár elmosódott lesifotó után meglehet állapítani…
Nem értem azokat akik a ruhán a fanyalognak… Ironman is tök jó lett szerintem, holott a forgatáson csak így nézett ki: http://www.youtube.com/watch?v=FSFjFGUZGIg
Nem baj, hogy áttették az időpontot.
Dolgozzanak rajta, csak a végeredmény pazar legyen.
a jobb kézfejéről tudni már valamit hogy miért “meztelen” állandóan?
Hát, van is mit dolgozni, hogy ne ilyen pille műanyagnak tűnjön. Elcseszték azt a ruhát. (kinézete se tetszik, nem a műanyag szerűséggel van a gondom)