10

Újabb képek a Robotzsaru forgatásáról

Sajnos nem idén fog igazságot tenni Detroitban a Robotzsaru, ugyanis az MGM a bemutatót 2014 februárjára tolta át. Nem ritka, hogy egyes filmek esetében pótforgatást rendelnek el, mivel időközben kiderülhet, hogy fel kell venni még ezt-azt. A reboot esetében két hétig vesznek fel újabb jeleneteket Vancouverben. A főhős Joel Kinnaman játssza, a rendezői székben Jose Padilha ül.

10 komment

  1. Nem baj, hogy áttették az időpontot.
    Dolgozzanak rajta, csak a végeredmény pazar legyen.

  2. Hát, van is mit dolgozni, hogy ne ilyen pille műanyagnak tűnjön. Elcseszték azt a ruhát. (kinézete se tetszik, nem a műanyag szerűséggel van a gondom)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *