Mi lesz az új Dokis termék a fantasmania.hu-n? Rád bízzuk! Válaszd ki, hogy
Neked melyik lehetséges újdonság tetszik a legjobban!
A válaszadók közül valakit egy 11. Doktor nyakkendő + Szónikus
Csavarhúzó játék szettel jutalmaznak. Olvasd tovább
Mi lesz az új Dokis termék a fantasmania.hu-n? Rád bízzuk! Válaszd ki, hogy
Neked melyik lehetséges újdonság tetszik a legjobban!
A válaszadók közül valakit egy 11. Doktor nyakkendő + Szónikus
Csavarhúzó játék szettel jutalmaznak. Olvasd tovább
Először is a felvonultatott szereplőgárda hihetetlenül impozáns. Másodszor amiben Farrelly-ék keze benne van, abban tutira lesz disznólkodás. Harmadszor vajon lehet-e ezt a kettőt igényesen összerakni?
Ridley Scott elfáradt – hangoztatják sokan. A Prometheus rengeteg embernek nem tetszett, a Robin Hood pedig még többnek. A The Counselor remek lehetőség a bizonyításra, meg tudja mutatni, hogy nem kell még őt leírni.
Az első előzetes sem volt túl hosszú, a következő szintén kicsit rövid, de legalább hangulatos. És ne felejtsük el, hogy Cormac McCarthy írta a forgatókönyvet, ebben egy ügyvéd drogügyletekbe keveredik, majd összecsapnak feje felett a hullámok.
Michael Douglas Emmy-jelölést kapott a Túl a csillogáson (Behind the Candelabra) filmben nyújtott alakításáért. Megérdemli, hogy lazuljon, nem? A Last Vegas vígjátékban szórhatja a poénokat, méghozzá jöhetnek a durvább viccek is, hiszen R kategóriás produkcióról van szó. Robert De Niro, Morgan Freeman és Kevin Kline oldalán Las Vegasban mehet legénybúcsúra. Másnaposok öregebb színészekkel.
A Firstshowing írója is kinézett a Comic Conra és ha már ott volt csinált pár képet a kiállított Őrszem fejről.
A Sentinelek, azaz Őrszemek mutánsokra vadásznak, az egyiknek volt egy cameo-ja az X-Men 3-ban, bár ott csak a gyakorlatozás alatt futottak bele és Wolverine lenyisszantotta a fejét.
E mellett a Trask Industries is hirdeti, hogy harcoljunk a mutáns fenyegetés ellen. Oh és a vállalatnak van már saját honlapja is: http://www.trask-industries.com/
Gavin Hood rendezésében fut be a Végjáték klasszikus sci-fi regény filmverziója. A vírusvideóban Hyrum ezredes (Harrison Ford) szól hozzánk. A jövőben játszódó történetben a Földet megtámadják, Mazer Rackham hősies helytállásának hála az emberiség megúszta. Viszont fel kell készülni a következő nagy csatára és a fiatal tehetségekre nagy szükség van.
R.I.P.D. – Szellemzsaruk (R.I.P.D.): A képregényfilmben Ryan Reynolds karaktere elhalálozik, a Rest in Peace ügyosztályhoz kerül, ahol Jeff Bridges oldalán kell levadásznia a gonosz hullákat a Földön. Olvasd tovább
Christopher Nolan és Christian Bale rengeteg alkalommal elmondta, hogy részükről vége, nem vesznek részt több Batman filmben. Világossá vált az is, hogy a Warner egy újabb rebooton töri a fejét. Amíg arra várunk, hogy hivatalosan is bejelentsék, hogy ki lesz az új film rendezője és főszereplője több pletyka is napvilágot fog látni.
Ma a Batman-News oldal szolgált érdekességgel. A Warner állítólag azon töri a fejét, hogy az 1999 és 2001 között futott Batman Beyond animációs sorozatot vinné a vászonra. Ebben Terry McGinnis tett rendet Gothamban, az öreg Bruce Wayne pedig az ifjú legény mentora volt.
A stúdió eddig nem adott ki cáfolatot. Nem kizárt, hogy pár órán belül erre is sor kerül.
A Chronicle – Az erő krónikája meglepetéssikere után a Fox rábólintott a folytatásra. Max Landis hozzálátott a forgatókönyv megírásához, ám később kiderült, hogy a stúdió ugyan kedvelte a történetet, de túl komornak vélték. Értsd: Mi itt most tiniorientált szuperhős filmet akarunk, capisce?
Landist nemrég arról kérdezték hogyan áll a folytatás, ám az író azt felelte, hogy már nem dolgozik a produkción. “Hónapok óta nem foglalkozom vele, a Foxnak teljesen más elképzelései vannak. Személy szerint én nagyon hálás vagyok azért, hogy az első rész erősen hasonlított arra, amit leírtam és hogy egyáltalán elkészülhetett az alkotás. Kissé szomorú, hogy nem veszek részt a folytatásban, fogalmam sincs, hogy mit akarnak vele kezdeni, de nem panaszkodom.” – mondta az író, hozzátette, hogy a Fox más embereket állított rá a szkriptre és biztos benne, hogy hamarosan bejelentik kikről van szó.
Jamie Foxx játssza Electrót A csodálatos pókember 2-ben, az alábbi videó afféle beharangozó. E szerint holnap délután 4 órakor a Comic Con-on elindul a Pókemberes nagy esemény. Az effektmesterek most valószínűleg erősen izzadnak, hogy minél több érdekességet le tudjon adni a stúdió.
A Robotzsaru reboot viral site-ja frissült néhány képpel. Egy újabb kép az ED-209-ról, egy fegyverről és egy repülőgépről és az első kép akár a címszereplő is lehet, talán a prototípusa.