A Thanksgiving Eli Roth hozzájárulása volt a Grindhouse ál-előzeteseihez, de mostanáig tartott, mire talált egy történetet a képekhez Jeff Rendell írótársával. A forgatókönyvbe Jon Watts és Chris Ford is besegítenek, akik szintén készítettek egy ál-előzetest a Grindhouse-hoz. A Clown azt állította, hogy egy Eli Roth film előzetese, és az ötlet annyira tetszett Roth-nak, hogy producerként felkarolta a projektet. A Clown 2013-ra várható a mozikba, kb. mikor Roth szeretné elkezdeni a Thanksgiving forgatását.
- Anilogue 2013 – animációs filmfesztivál - 2013. november 20.
- Interjú az Iron Sky rendezőjével és sztárjával - 2013. október 10.
- Minden idők legjobb filmzenéje? - 2013. szeptember 28.
- Két új kép a Gravity-ből - 2013. augusztus 21.
- X-Men: Days of Future Past első hivatalos képe - 2013. augusztus 21.
- Néhány kép a második Hobbit filmből - 2013. augusztus 21.
- Adásszünet - 2013. augusztus 20.
- A nyár nyertesei és nagy bukásai - 2013. augusztus 18.
- Guillermo jegyzetfüzete - 2013. augusztus 18.
- Harrison Ford mérgesen mutogat dolgokra - 2013. augusztus 17.
Egy kresztény ünnepet egy Ellirót filmesít meg? Mennyire jellemző…:)
Hát nem tudom, de ez az Eli Roth semmire nem jó rendező. A Motel című filmjei kritikán aluliak, szerintem Tarantinot meg Rodrigezt próbálja utánozni. elég kevés sikerrel.
@Elli Vízel – The Ultimate Survivor: A Thanksgiving amerikai történelmi ünnep, nem szerepel a keresztény kalendáriumban.
jesz! azóta várom, mióta először láttam.
Beteg egy film lesz az biztos!
@Elli Vízel – The Ultimate Survivor: nem baj cimbora, majd legközelebb.
index címlap, grat!
lassan lesz film mindegyik ál előzetesről, és ami érdekes, hogy mind jobb lesz,mint mag a film…
@FayeFaye: @Dandie: Nem-e? Kinek adnak hálát? Jahvénak?
@doggfather: Hobo with a shotgun a műfaj csúcsa. 😀
@doggfather: Mint a Grindhouse?
Mert én nem mondanám, hogy a Machete jobb lenne akár a Death Proof-nál, akár a Planet Terror-nál.
@FayeFaye: Az őt nem zavarja, a lényeg, hogy zsidózhatott egyet.
@Pitypalatty úrfi: Szerintem a Machete az összeset verte.
@Pitypalatty úrfi: pedig köröket ver mindkettőre, sőt…
@Pitypalatty úrfi: nem éppen a szólásszabadságért ájvékolnak manapság?
Cuki, ahogy ki lettem moderálva. Éljen a demokrácia! Szabadság, egyenlőség, testvériség!
“Az őt nem zavarja, a lényeg, hogy zsidózhatott egyet.”
Ez nem zavar, ugye? Mert ebből legalább kiderül, hogy valaki zsidózott. Lehet félni cúnya báciktól…
Szánalmas…
@Pepinke: az eredetit meg hagytam mert az inkabb hulye volt, de csak vonzotta a hasonlo megjegyzeseket. Te mondhatsz amit akarsz, de mi nem vagyunk kotelesek hallgatni, a szolasszabadsag nem ezt jelenti. Olvasd el a moderalasi elveket legkozelebb, igen, a zsidozast kimoderaljuk. A valo vilagban felallnank az asztaltol. Te tovabbra is nyugodtan beszelhetsz a kepernyodnek.
@FayeFaye: a szólásszabadság azt jelenti, hogy bármit kijelenthetsz, amíg azzal nem sérted mások méltóságát vagy önérzetét. Szerintem ez itt nem állt fent, az én válaszom arra a kommentre meg főleg nem volt sértő.
A való világban – ahogy te mondod – kicsit más a közhangulat, mint ahogy te gondolod. De ez nem ide tartozik.