1

Feige megoszt egy-két információt

marvelKevin Feige-től a THR kérdezhetett, aki megerősítette, hogy a Pókember filmekben is vendégszerepelhetnek a Marvel hősei és gőzerővel folyik a Fekete Párduc, illetve a Captain Marvel tervezetekhez a megfelelő rendező keresése.

Amikor bejelentették a Harmadik Fázist októberben mennyi mozgásteret adtál magadnak a változtatásokra?
Igazság szerint egyszer már változtattunk rajta. Pókember nem volt része az októberi bejelentésnek és mindig van rá mód, hogy variáljunk kicsit. De azóta eléggé a terv szerint haladunk, amikor néhány hónappal ezelőtt bejelentettük a dátumokat és kiderült a Sony-val kötött egyezség. Először jön az Amerika Kapitány 3, majd a Doctor Strange-be novemberben vágunk bele. A következő Galaxis őrzői forgatása februárban indul, nem sokra rá a Pókember munkálatai is elkezdődnek. Ugyanebben az időben fog zajlani a Thor 3 forgatása, már az előkészületeknél járunk. És egyúttal már mindenki tudja, hogy kik írják és rendezik a Bosszúállók 3-4 részét.

A Marvel karakterek is felbukkanhatnak a Sony Pókember filmjeiben?
A történet sajátosságaitól függ, de lényegében a Sony és a Marvel egyezség részeként ez megtörténhet.

Hogy áll a Fekete Párduc és Captain Marvel rendezőjének keresése?
Szerintem nyár végén mindenképp bejelentjük, de az biztos, hogy a Fekete Párducét hamarosan.

Ava DuVernay-t emlegették a Párduc kapcsán? Ő is a jelöltek között van?
Találkoztunk már vele, de rajta kívül sok mással egyeztettünk a többi film kapcsán.

Egy komment

  1. Szerintem a következő A galaxis őrzőiért meg fognak őrülni az emberek, ugyanúgy, mint a Jurassic World-ért! Szerintem ők lesznek az új Bosszuállók! (Már sikerben, úgy értem.)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *