A Marvel úgy két éve kapta vissza a Penge jogait és azóta hivatalosan nem jelentették be, hogy terveznek-e mozifilmet a vámpírok ellenségéről. Néhány hete Wesley Snipes elmondta, hogy tárgyalóasztalhoz ült a fejesekkel és nem kizárt, hogy esetleg újra belebújhat a Fénybenjáró bőrébe. Ám ha a Bleeding Cool oldal információ helytállóak, akkor a Marvel nem konkrétan Pengéről, hanem lányáról szeretne filmet készíteni.
Még júliusban tette közzé a Marvel Comics, hogy közeleg a Penge újabb kiadványa, amiben már nem Eric Brooks, hanem Fallon Grey állna a középpontban. Elvileg októberben került volna a boltok polcaira, de a fejesek meggondolták magukat és csak egy későbbi időpontban mutatkozhat be a lány. És ez idő alatt kitalálnák, hogy mi legyen a filmmel.
Tim Seeley, a képregény író anti-Peter Parkerként jellemezte Fallont, aki közkedvelt a suliban és eléggé népszerű. Ám amilyen kiváló a helyzete, olyan gyorsan omlik össze, ráadásul megtudja, hogy apja mivel foglalkozik.









