Keanu Reeves új akciófilmjének előzetesétől nem hidaltam le. Olyan érzésem van, ha Reeves nem lenne benne a produkcióban, akkor az egész egyből menne dvd-re. Szerintem így is bukta, hiába a sok rapper meg néger tesó:)

Keanu Reeves új akciófilmjének előzetesétől nem hidaltam le. Olyan érzésem van, ha Reeves nem lenne benne a produkcióban, akkor az egész egyből menne dvd-re. Szerintem így is bukta, hiába a sok rapper meg néger tesó:)

Dennis Quaid elmondta végre, hogy kik is lesznek benne a G.I. Joe mozifilmben. Azt hiszem videókazettán van pár rész, sőt még a másfél órás G.I. Joe The Movie is megvan, újra kellene nézni, hogy tudjam a neveket.
Szóval a következő hős karakterek nem fognak feltűnni a moziváltozaban: Shipwreck, Wild Bill, Roadblock, Flin, Gung-Ho, Lady Jaye és Bazooka; a Kobrák részéről pedig nem lesz jelen Major Bludd, Tomax and Xamot és the Dreadnoks. Arra van esély, hogy a második részben feltűnjenek majd.
Hogy akkor kiket is láthatunk majd végül? Íme:
Dennis Quaid (General Hawk), Channing Tatum (Duke), Ray Parks (Snake Eyes), Rachel Nichols (Scarlett), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Heavy Duty), Said Taghmaoui (Breaker), Marlon Wayans (Ripcord), Christopher Eccelston (Destro), Sienna Miller (The Baroness) és Byung-hun Lee (Storm Shadow), és Joseph Gordon-Levitt (Duke legjobb barátja és lehetséges, hogy Ő lesz a Kobra Parancsnok is.)

Ben Stiller Tropic Thunder filmjét is július 11-ről augusztus 15-re rakták.
Eddie Murphy főszereplésével készülő Nowhereland is elkerült szeptember 26.-ról 2009 július 12-re.
The Curious Case of Benjamin Button film David Fincher rendezésében sem november 26.-án került bemutatásra, hanem december 19-én.
Itt van hát mindenki kedvenc régésze
A filmet Gavin Hood rendezi, kinek legutóbb a Kiadatást (Rendition) “köszönhetjük”. A Wolverine filmtől (mint már említettem) másfél óra hentelést várok, nem kell nagy dráma és lelkizés.
Rozsomák itt nem túl nyugodt.

Másodkor, tegnap: Ma összecsaptunk Szauron seregével. A fiúknak romlik a hallása. Amikor azt üvöltöttem, hogy lövéshez készülj, letámasztották a pajzsukat a földre. A sortűznél meg valamelyik marha majdnem átlőtte a fülemet.
Másnap: Szauron kijött és megmutatta az új gyűrűjét. Csapatszám estünk hanyatt a meglepetéstől, amikor láttuk, hogy ezüstkesztyűhöz képes volt futtatott aranyat feltenni. Ebbe a pasasba semmi jóízlés sem szorult.
2. nap: Szauron gyűrűjét le akartam adni a portán, de Isildur lenyúlta és otthagyott. Gyakoroltam a nevét, de most se vagyok benne biztos, hogy Z-vel vagy SZ-szel kell-e kiejteni. Tiszta kosz vagyok és be is rekedtem.
35. nap: Találtunk egy völgyet, alacsony ingatlanárakkal. Sikerült lecsapnom pár üres telekre. A társaim szerint csak egy magamfajta balek hagyhatta, hogy kilátás nélküli, huzatos, dohos és sötét telkeket rásózzanak.
47. nap: Szépen halad az építkezés. Sajnos, a társaim kekeckednek. Zavarja őket, hogy ablaküveg híján minden reggel tele a szobájuk falevéllel. Hiába magyaráztam, hogy ez csak ősszel van így. Dilettánsnak, kreténnek neveztek. Ettől nyugtalanság lopódzott a szívembe.
79. nap: Kiadtunk pár szóróanyagot, de a címünknél Imladris helyett Völgyzugoly szerepel bennük. A marketingesünket kirúgtam, de ez már nem sokat segít. Még Gandalf is alig talál ide.
94. nap: Bilbó hozzánk költözött. Nem örülök, mert ahogy a régi mondás tartja: “A hobbit ritkán jár egyedül”. Tegnap is azt álmodtam, hogy négy hobbit hancúrozik a kertben. Más se hiányzik.
98. nap: Arwen ma megint elkötötte szegény Glorfindel lovát. Glorfy tök dühös. Azt mondta, Asfaloth teljesen elszokik tőle. Ebben lehet valami, mert a múlt héten is csak hatodjára tudta megülni.
Ugyanaznap délután: Arwen megint az én vízátemelő parancsaimat használta, pedig ezerszer megmondtam, hogy az az én dumám.
Frodó ébredésekor különös késztetést éreztem, hogy Smith ügynökként mutatkozzam be neki és üdvözöljem a való világban. Ez valami gonosz varázslat lehet.
102. nap: Ma ordibálást és veszekedést tartottunk az udvaron, de szóltam a krónikásunknak, hogy írjon “tanácskozás”-t helyettük. Gimli fegyverzet hatásbemutatót akart tartani, de hát már a törp ipar se a régi. Nem röhögtük ki. Legalább is ott nem.
103. nap: A Társaság nekiindult, hogy beteljesítse magasztos célját. Kész röhej. A hobbitok egy bokorban is elvesznek, Gimli mérföldekre bűzlik, Gandalfnak tériszonya van… Ork legyek, ha Lothlóriennél messzebb jutnak.
104. nap: Fogadtam Bilbóval három kiló mithrilbe, két pofon ellenében, hogy Frodó eljut Mordorba és vissza. Addig kanasztázunk.
591. nap: Semmi hír nem jött sehonnan. Gyűlölöm a kanasztát.
Spencer azt nyilatkozta, hogy mindig is vágyott egy negatív szerepre.

Hamarosan bemutatják a Knight Ridert. Új szereplő, új kocsi, új hang (új nézők?:)).
Pár részletet már megnézhetünk.