A filmben lesz egy másik fontos szereplő is, ő Marcus, aki megtizedeli majd a Terminatorok sorait. James Cameron, a Terminator 1-2 rendezője javaslatott tett McG-nek, miszerint szerinte Sam Worthington kiváló lenne Marcus szerepére. Cameron jelenleg az Avatar filmet rendezi (végre, hosszú idők után!) és elégedett volt Worthington teljesítményével. A javaslatot elfogadták, a srác a stábban van. Különben is, ki az aki nemet mondana Cameronnak?
A sztrájknak vége. Ez 100 %
Pár napja a WGA vezetősége és a szakszervezeti tanács is elfogadta a megállapodást. A végső döntés azonban a tagok a kezében volt. Az írók szavaztak és nagy többséggel (92,5 %) a sztrájk vége mellett voksoltak. Mellesleg a stúdiók ajánlata is csak szerdáig volt érvényes.
Újra lehet rendes showműsorokat készíteni és a sorozatoknak is gyorsan neki lehet ugrani. Bár ez nem olyan egyszerű, a díszleteket elő kell szedni, a stábtagokat fel kell hajtani. Egyes sorozatoknál marad a csonka évad, de néhány még tavaszra visszatér pár epizóddal.
Itt megtekinthetitek azt összeállítást, ami megmutatja, hogy mi volt a sztrájk előtt, mit akartak elérni a forgatókönyvírók és mit kaptak.
Tehát hivatalosan is vége, 2011. május 4.-ig. Eddig érvényes az új szerződés. Szerintem azért még lesznek bőven kirohanások, mindkét fél “megszámolja halottait” és majd a nyilvánosság elé tárják.
Juno (2007)
Juno: másnéven Héra, Zeusz felesége a házasság és a család védőistene, mitöbb egy féltékeny feleség, aki bosszúszomjjal volt telve férje szeretői iránt. Ez a mitológia.

A filmról Koimbra itt írt.
Juno (Juno, 2007)

A filmről Miecs itt írt.
Mit tennél, ha kiderülne gyereket vársz? Vagy ha a barátnőd (esetleg az egyestés kalandod) jelentené be azt, hogy gyereked lesz, méghozzá Tőled!
Juno MacGuff 16 éves, gimis csaj. Süt róla, hogy sok dolgot másképp gondol. Olyan „ami a szívemen az a számon” típus, kimondja a gondolatait. Ha egy érzékenyebb lelkületű ember kommunikálni akarna vele egy percig se bírná. Junonak azonban most nem az a legnagyobb problémája, hogy a többiek mit gondolnak róla, sokkal jobban aggasztja a terhessége. A „tettes” Paulie Bleeker, aki az egyik legjobb barátja, tökéletes ellentéte a kisasszonynak. Szüleinek elmondja, akik természetesen mellé állnak ezekben a nehéz időkben is. Juno nem tudja felnevelni a gyereket, ezzel tisztában van. Az elvetett abortusz gondolat után úgy határoz nevelőszülőket keres, akik meg felnevelik majd a születendő jövevényt. Aki keres, az talál, ki is választ egy párt, akik tökéletesek lehetnek. Mark és Vanessa kedvesek, aranyosak, fel is tudnák nevelni a gyerkőcöt.
Koppintás: I Am Omega
Ki tudja mennyire koppintás ez, hisz Will Smith I am Legend filmjével párhuzamosan készült, csak ez egyből ment videóra. Főszerepben Mark Dacascos.

A film tartalmával nem vesződnék, olvassátok el groundwalker kritikáját.
Az I Am Omega az imdb-n 3.3 ponton áll, tehát ez sem vitte túlzásba.
Bollywoodból Hollywoodba

Aragorn, Arathorn fiának titkos naplója
Első nap: Megölt gyűrűlidércek száma: 4. Remek
Találkoztam a hobbitokkal. Mentünk negyven mérföldet. Megnyúztam egy mókust és megettem.
Még mindig nem vagyok király.
A legnevetségesebb bunyós jelenetek a filmvilágból
Trailer: Tunnel Rats
Uwe Boll új “csodálatos” filmje. Vietnámi háborús-kommandós film.
Stigmata 2
A Stigmata 2 forgatókönyvírója Sean Hood, akinek eddig olyan filmeket köszönhetünk, mint pl: Halloween: Ressurrection, Kocka 2: Hiperkocka vagy a Holló második része.
Egyszóval semmi jóra ne számítsunk. A filmet a tervek szerint nem küldik a mozikba, hanem csak DVD-n adják ki.
Trailer: Street Kings
Keane Reeves új akciófilmjét átkeresztelték, a The Night Watchman helyett a Street Kings címet kapta.
Asterix az Olimpián (Astérix aux jeux olympiques) – kritika

Először jó húsz évvel ezelőtt volt szerencsém Asterixhez és gall csapathoz, mikor jóapám egyszer Alfával tért haza. Ebben az újságban futott René Goscinny és Albert Uderzo által megálmodott ,megrajzolt képregény, később is rendszeresen vettem. (mellesleg az egyik különszámban jelent meg először egy Marvel -féle szuperhős történet is).
Néhány éve pedig Asterixből a franciák filmet csináltak, ami elég közepesre sikeredett, de a pénztáraknál jól hozott. Nosza nekivágtak egy grandiózusabb második résznek, ami köszönhetően a zseniális magyar szinkronnak (Speier Dávid for Prezident!) igazi élményszámba ment
