
Eva Mendes pedig bevonult egy utahi rehab klinikára (ugyanitt volt Lindsay Lohan is). Mendes szóvivője így nyilatkozott az ügyben “Eva keményen dolgozott az elmúlt egy évben, és olyan döntést hozott, hogy ideje pihennie is egy keveset.”

Eva Mendes pedig bevonult egy utahi rehab klinikára (ugyanitt volt Lindsay Lohan is). Mendes szóvivője így nyilatkozott az ügyben “Eva keményen dolgozott az elmúlt egy évben, és olyan döntést hozott, hogy ideje pihennie is egy keveset.”

No de most bizonyíthat megint. Ő rendezheti a Run című filmet. Thomas Jane lesz a főszereplője ennek a 35 millió dolláros száguldásnak. Állítólag a forgatókönyvben kb 100 oldalnyi autós üldözés található. Tehát a történet mellékes is lesz (Interpol ügynök egy összeesküvés nyomában), a kocsiké lesz az igazi főszerep.
Igyekezniük kell, hisz szintén idén fognak hozzá a Halálos iramban negyedik részének is. Vajon ezek sikeresek lesznek? A legutóbbi autós film, a Redline (Nsane írt róla) megbukott szépen.
Az új szerződés 2011. május négyig lenne érvényes. A szerződésben benne vannak azok a jutalékok, amiket az írók az internetes letöltés után kapnának. Ez volt a legjelentősebb pont a tárgyalásokon.
A mese forgalmazót is váltott, az Intercom fogja bemutatni. Hogy mire ez a nagy halasztgatás…? Szerintem elég megnézni az előzetest. A Macskafogó 2 előzetese legalább reménykeltő volt, számítani lehetett rá, hogy jó lesz, de A kis Vuk kapcsán eddig még nem sokan adtak hangot pozitív véleménynek. Valószínű az alkotók is elképedhettek, mikor megnézték a kész művüket és elszörnyedhettek. Talán még próbálják menteni a menthetőt, csinosítgatják, tologatják… végül lehet elrakják egy raktár mélyére porosodni.
Szeretni valakit, aki már nincs. Vezetve lenni valaki által, aki már nincs. Nehezen túllépni azon, hogy Ő már nincs. Vonzódni valakihez, aki még a jövő lehet.
I wanna play a game

Boncolás közben előkerül egy kis kazetta, rajta Jigsaw szövegel, játszani akar. Detektív jön, folytatódik a nyomozás. De azért sejthető: páran szívni fognak. Leginkább a néző, ha nem erős a gyomra ehhez a kirakóshoz.
A Fűrész 4 hazánkban X kategóriájú lett, azaz a lehető legnagyobb besorolást kapta, szóval akit érdekel az vagy felzarándokol Budapestre vagy megvárja, míg megjelenik a tékákban.
Az első rész még inkább volt thriller, mint horror. Egy izgalmas, hangulatos film, nagy csattanóval a végén. Szinte mindig lehetett valakit hallani a buszmegállóban beszélni erről a filmről a bemutatásakor. A folytatásoknál az alkotók már inkább a horror kategóriát részesítették előnyben, a színvonal csökkent, több vér folyt, a Jigsaw feladatai, ötletei pedig egyre betegebbek lettek. Szinte az az érzése az embernek, hogy a kreatív osztályt fokozatosan építették le, majd a negyedik résznél kirúgtak mindenkit.
Trailer: The Forbidden Kingdom. Ha jellemeznem kéne akkor azt mondanám: A Repülő Tőrők Klánja találkozik a Mortal Kombat-tel. Egyébként meg mindenképpen meg kell nézni, Jackie Chan és Jet Li egy filmben.
Trailer: Chaos Theory
Trailer: Wall-E
Nekem Wall-E fejéről Zax jut eszembe, vagy kb 20 éve adtak egy sorozatot, amiben egy hasonló robot volt, csak az lebegett. Nem emlékszem már a tartalmára pontosan, de egy ilyen földönkívüli gyerek került a Földre, akinek hatalmas rangja volt, de menekülnie kellett, mert ki akarták nyírni. Védelmezője ez a lebegő aranyszínű Wall-E fejű robot volt, plusz segített még Benji is, a trailer után berakom a képet.
Ez pedig a kép Zaxról.

Doctor Strange a Marvel képregények egyik ismert alakja, amolyan mágus féle, aki a jó kategóriába tartozik. A Földön is besegít néha, de talán több kozmikus kalandban vett részt, mint a többi földi szuperhős.
Guillermo del Toro most éppen ezzel szemezik, ugyanis szeretne mozifilmet csinálni. Tavaly már készült egy rajzfilm is Strange dokiról dvd-re (akárcsak a Vasemberről és az Ultimate Avengersről). Del Toro nem ismeretlen a képregények világában, ő rendezte a Penge második (és egyben legjobb) részét, szintén hozzá fűződik a Hellboy filmes változata is, aminek idén jön a második része. David Goyer már írt egy forgatókönyvet a dokiról, de az nem tetszett Del Toronak, aki már beszélt is Neil Gaimannel, mert szerinte ő sokkal többet ki tud hozni ebből a figurából.
Még nem dőlt el, hogy ő rendezi-e majd a Hobbitot. Ha igen, akkor pár évig nem nagyon tud majd más filmre koncentrálni. Kétségtelen Del Toro lenne az egyik legmegfelelőbb személy a Hobbit rendezésére, de akkor nem kapnánk egy ideig tőle jó kis filmeket.
(ign)
A Mortal Kombat Paul W.S. Anderson (Alien vs Predator) kezei közé került, akinek sikerült egy igazán jó filmet kerekítenie belőle. Visszaköszöntek a játékból a kedvelt figurák, a jellemüket is totálisan így képzeltem el, néhány ismert tulajdonságot, ütést, rugást is sikerült átemelni a játékból. Ráadásul a főcímzene is ment a sokáig a rádióban.
A film sikeres lett, így jöhetett a folytatás, ami már abszolút túlzsúfolt lett, kinyírták benne Johnny Cage-t is (nagy hiba), nem lett jó. A harmadik részt már régóta rebesgették, 2007-es bemutatót mondogattak, majd később ebből lett 2008, amiből hirtelen 2010 lett. Jó munkához idő kell:) Majd meglátjuk valóban jó lesz e.
A rendezői posztra a kezdetektől mink-et szemelték ki, akinek a legutóbbi munkája a Szemben a nappal Steven Seagal produkció volt. Elmondása szerint a következő MK mozifilm a franchise teljes újragondolása lesz, új alapokra helyeznek mindent.
A szerepeket még nem osztották ki, állítólag esélyes Christopher Lambert visszatérése (első részben ő volt Rayden), bár ez még korántsem biztos (mellesleg már úgyis mindegy neki mit vállal el), sőt régen Cage feltámasztásáról is szóltak pletykák. A harmadik rész címe: Mortal Kombat: Devastation.