Marvel Zombies
Azért néhány rajongó már összedobott egy-két videót ezzel kapcsolatban. Az videóban látható Pókember, Hulk és Amerika Kapitány.
Egy kimériai, egy dino és egy Zombie
Sok tökölés volt már ezzel kapcsolatban, eredetileg a Wachowsky fivérek (Mátrix) voltak esélyesek a rendezésre, de a stúdió addig húzta-halasztotta, míg végül elestek a jogoktól.
A Nu Image/Millenium Films közösen hozzák tető alá a projektet. Rendezői székbe Xavier Gens ülhetett volna, legalábbis ez volt a pletyka. Ma már teljesen máshogy néz ki a dolog, ugyanis a Conan rendezésével Rob Zombie-t bízták meg. Ha ez igaz, akkor horrorisztikus lesz, nem kicsit, nagyon, sőt kissé beteg. De 2009-re még tervbe van egy másik filmje is, címe: Rob Zombie’s Tyrannosaurus Rex.
Zombie-nak olyan filmeket köszönhettünk eddig, mint a Halloween remake vagy a Devil’s Reject.
The Dark Knight Lego Trailer
DVD Box Office
Néhány film video/dvd kölcsönzési bevétele Amerikából a múlt hétről
Good Luck Chuck: 6,9 millió dollár értékben kölcsönözték ki ezt a filmet múlt hétn, 27,7 milliót keresett eddig dvd/videó kölcsönözői pályafutása alatt, a mozis bevétele 35 milla volt, szépen túlszárnyalja majd ezt.
The Hunting Party : Richard Gere filmje 5,81 milliót hozott, 12,84 millánál tart éppen, a mozis bevétele 0,97 millió dolcsi volt
The Kingdom: 5,35 milliós bevétel, ezzel együtt már 56 millió dollár értékben kölcsönözték ki, a mozis bevétele 47,5 M dolcsi volt
King of California: Michael Douglas kincskeresése a mozikban 0,27 millió dollárt eredményezett, múlt héttől lehetett kölcsönözni, 5 millával kezdett.
WAR: Jason Statham és Jet Li közös akciója a mozikban nem ért el túl fényes eredményt (22,49 M $), de úgy néz ki dvd/videó pályafutása sikeresebb lesz, eddig 40,3 M $-t költöttek rá a tékába járók.
Death Sentence: Nem aratott nagy sikert Kevin Bacon bosszúfilmje se, csak 9,53 M $-t kapart össze a mozikban, a múlt héten 4,25 M $ értékben kölcsönözték ki, ezzel összesen már 25 milliónál jár.
The Heartbreak Kid : A Farrely tesók vígjátéka mondhatni megbukott a mozikban (36,8 M $), de a kölcsönzési összeg eddig 43,2 M $.
Nem mindegy, milyen hangon szólal meg egy járgány


John Rambo (Rambo)
Live for nothing or die for something

Sokan magukhoz kaphattak, mikor Stallone bejelentette a Rocky és Rambo folytatását. Nos igen, úgy tűnt Slyt is elkapta ez a „betegség”, úgy próbál visszakerülni az élvonalba, hogy egykor volt sikerfilmjeiből folytatást csinál. Ha Schwarzeneggernek összejött a Terminatorral és Bruce Willisnek pedig Die Harddal, akkor Neki miért ne lehetne szerencséje? Rajtam kívül biztos eszébe jutott pár embernek a következő Stallone mondat (a Tango és Cash-ből): „Rambo? Az egy buzi!”. Egyesek tekintete a szoba falán lógó Rambo posztereire tévedhetett és tervezni kezdték a rituális keretek közötti szétszaggatást, ha a film(ek) nem üti(k) meg az elvárás(oka)t. A Rocky sikeres lett, így jöhetett a Rambo.
A VHS korszakban akadt pár kazetta, amit többször is belöktünk a videólejátszóba. A Rambo ezek közé tartozott, hangalámondással osztotta a jónépet. Már csak az hiányzott, hogy a monoton hangalámondó hozzáfűzzön még egy-két érzelemmentes bumm-bummot. A figura viszont klasszikus lett, három részen keresztül menetelt előre.
Jane Austen magánélete (Becoming Jane)

Úgy tartják, hogy azok a nők, akik szerelemről, szenvedésről, boldogságról írtak és írnak női társaiknak, azért teszik, mert maguk nem élnek át ilyet, nem élnek át ekkora szerelmet, írásaikban élik lehetséges életüket. Kiöntik nekünk szívüket és várják a nagy szerelmet könyveikbe burkolózva.
Stallone Charles Bronson nyomában

Sokan találgatták vajon mi lesz Stallone következő filmje. Legtöbben arra tippeltek talán folytatja a Rocky és/vagy Rambo szériát, hisz sikeresen feltámasztotta mindkét figurát. Stallone tervei között szerepelt már régebben egy esetleges Charles Bronson film újraforgatása, nevezetesen a Bosszúvágy remake.
Nos úgy néz ki mégsem ehhez a filmhez nyúl (talán sok rajongó sokkot kapott?), hanem egy másikhoz, a Mestergyilkoshoz (The Mechanic). Stallone rendezésen kívül a főszerepet is elvállalta volna, azonban az MGM egy fiatalabb arcot keres a produkcióhoz, úgy mint Ryan Gosling, Ben Foster, Cillian Murphy vagy akár Elijah Wood. Még nincs meg a forgatás kezdetének időpontja.(movieweb)
A film eredeti tartalma (port.hu): Arthur Bishop bérgyilkos az egyik legjobb a szakmában. Gyorsan, pontosan, hatékonyan, és ami a lényeg, mindenféle érzelem nélkül végzi a dolgát, érzéketlen az áldozatai iránt. Egyik áldozatának a fia, a lelkes Steve McKenna csodálja a férfit, a tanítványa szeretne lenni. Azt reméli, hogy mellette rengeteget tapasztalatot szerezhet, mindent megtanulhat, ami ehhez a munkához kell. A különböző megbízások teljesítése során Bishop kitanítja őt a szakma minden fortélyára. Egyszer azonban eljön az idő, amikor a tanítvány a mester helyébe akar lépni.
Quantum of Solace hivatalos poszter
A neten már keringett sok-sok Quantum of Solace plakát, úgy néz ki végre itt a végső, hivatalos plakát. Nem túl gyenge ez?

Josh Brolin az új élő szövet a fémvázon?

” … it’s very difficult to say because it’s a decidedly masculine role and I think we’re living in a time where a lot of actors are very effeminate and they’re sort of skinny, heroine chic and there’s really a masculine component to the role. And there’s guys out there like Russell Crowe and Eric Bana, bring a good physicality, they do what they do, but I don’t know if they’re exactly right at the end of the day. (Smiles) Josh Brolin is a very exciting actor – we’ll see.” Hmm, does that mean Brolin is one the guys up for the role? Certainly seems like McG is championing him — whaddya think?
A forgatókönyv pedig nagyjából már készen is van, a forgatókönyvírók sztrákját meg kell várni azonban, hogy befejezhessék teljesen.
AvP-R
Ha az AvPR-t leveszik a mozik műsorűról az USÁ-ban írni fogok egy végső eredményt róla. A kommentezők véleményét nagyjából összegyűjtöm, hogy mit is emeltek ki, mi volt az, ami szerintük rossz lett a filmben. Persze az ellenmagyarázatokat is beleveszem. Legalábbis ezt tervezem.
Kiderült közben, hogy a stúdió szeretett volna pár dolgot látni még a filmben. Pl: megnyúzott Predatorokat és hogy a Predalien tudjon használni Predator fegyvert is. A rendezők ebbe nem mentek bele. A stúdió kivágatott rengeteg jelenetet a filmből: a katonákkal való harc hosszabb lett volna, akárcsak a végső Alien-Predator meccs (ez 15 perces lett volna), hosszabb lett volna a Predalien fejlődése is, stb.
De itt egy interjú Colin Strause-szal, amiben sok dologról beszél. http://www.alienexperience.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1032&Itemid=700
