A Marvel sikerei után a DC-nek gyakorlatilag kötelező jelleggel kellett elindítania a saját Mozis Univerzumát. Az eddigi eredmények és vélemények eléggé felemásak, bár a Wonder Woman után sokakban feltámadt a remény, hogy a Warnernél végre észbe kaptak, de majd az Igazság Ligája (Justice League) után kiderül, hogy tényleg sínen van-e minden. De azért a menetrendbe még beékelték a Harley Quinn vs The Joker elképzelését, amiről idáig más részlet nem szivárgott ki, bár lehet, hogy ma a Comic Conon szót ejtenek erről is.
Harley Quinn, vagyis Margot Robbie a Suicide Squad 2-ben is benne lesz, illetve nem marad ki a Gotham City Sirensből sem.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Jared Leto-nak és Margot Robbie-nak különösen járna egy normális forgatókönyv. Ha ez megvan, tőlem jöhet.
Ha Leto továbbra is azt a Eperjes-féle túlmozgásos hiper-teátrális ripacskodást folytatja, mint a Suicide Squadban, akkor felejtős…
Robbie-nak jobban örülnék egy önálló filmben!