2

A Warner dolgozik a Harley Quinn vs The Joker spin off filmen

quinnjokerA Marvel sikerei után a DC-nek gyakorlatilag kötelező jelleggel kellett elindítania a saját Mozis Univerzumát. Az eddigi eredmények és vélemények eléggé felemásak, bár a Wonder Woman után sokakban feltámadt a remény, hogy a Warnernél végre észbe kaptak, de majd az Igazság Ligája (Justice League) után kiderül, hogy tényleg sínen van-e minden. De azért a menetrendbe még beékelték a Harley Quinn vs The Joker elképzelését, amiről idáig más részlet nem szivárgott ki, bár lehet, hogy ma a Comic Conon szót ejtenek erről is.

Harley Quinn, vagyis Margot Robbie a Suicide Squad 2-ben is benne lesz, illetve nem marad ki a Gotham City Sirensből sem.

2 komment

  1. Jared Leto-nak és Margot Robbie-nak különösen járna egy normális forgatókönyv. Ha ez megvan, tőlem jöhet.

  2. Ha Leto továbbra is azt a Eperjes-féle túlmozgásos hiper-teátrális ripacskodást folytatja, mint a Suicide Squadban, akkor felejtős…
    Robbie-nak jobban örülnék egy önálló filmben!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *