0

Josh Boone hozhatná el a Végítéletet

vegitletA Warner nem tudja csak olyan egyszerűen elhozni a Végítéletet. A Stephen King adaptációval kezdetben Ben Affleck foglakozott, majd David Yates vette át tőle a stafétabotot, legutóbb Scott Cooper sündörgött a projekt körül, ám kreatív nézetkülönbségek miatt gyorsan távozott. Jelenleg Josh Boone-nal egyeztet a vezetőség, a direktor készítette a Bízz a szerelemben (Stuck in Love) filmet és a Csillagainkban a hiba (The Fault on Out Stars) drámát.

Boone nagy King rajongó, 12 éven korában de vallásos szülei nem nézték jó szemmel, hogy gyermekük ilyen könyveket forgat és a legnagyobb titokban tudta csak olvasni a szerző regényeit. Majd írt egy levelet Kingnek, aki válaszként egy teljes doboznyi könyvet küldetett a házhoz, a tetején pedig olvasható volt válasza. Ennek hatására gondolták meg magukat Boone szülei, majd az író később egy kisebb szerepet vállalt a Bízz a szerelemben alkotásban, illetve megengedte a rendezőnek, hogy filmet készítsen Lisey történetéből (Lisey’s Story).

King művében egy gyilkos vírus szabadul ki egy laborból, csak néhányan maradnak életben. A túlélőkhöz egy néger asszony és egy sötét ember szól, el kell dönteniük, hogy mely oldalra állnak.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *