2

Stb…

0g

Hivatalos: Channing Tatum lesz Gambit, leszerződött a filmre.

Tommy Lee Jones benne lesz a Bourne 5-ben.

Jake Gyllenhaal lehet a Stronger bostoni maratoni robbantással kapcsolatos dráma főszereplője.

A Robin Hood: Origins  főszerepére  Taron Egerton, Jack Reynor, Nicholas Hoult, Jack Huston és  Dylan O’Brien is esélyes.

Phil Lord és Chris Miller tervezetében, a Son of Zorn élőszereplős/CGI hibridben Jason Sudeikis alakítja Zorn barbárt, aki motion capture segítségével “keltenek életre”.

Az Amerika Kapitány 3-hoz már leforgatták a Pókember cameot.

Asa Butterfield lesz a főszereplője a most még cím nélküli intergalaktikus love storyként jellemzett filmnek. Karaktere az első Marson született ember, aki a bolygón nő fel, 16 évvel később online megismerkedik egy földi lánnyal és szeretne találkozni vele. Britt Robertson, Carla Gugino és Gary Oldman is játszik a filmben.

Patrick Osborne filmet készít a Battling Boy képregényből.

Jennifer Lopez a Shades of Blue forgatásán.

Állítólag Jena Malone Barbara Gordont játssza a Batman v Supermanben.

Ősszel indul a Csodanő forgatása.

Michael Douglas csak a Hangyára írt alá, a folytatásokra nem.

Még egy előzetes az American Ultrának.

Entertainment előzetes, rendező Rick Alverson.

2 komment

  1. Tehát akkor most már biztos a Gambit 2016-os premierje ugye? Mert pár napja még másutt olyan hírt olvastam hogy Tatum nem vállalja, és veszélyben a 2016-os premier.

    • Elvileg igen, 2016 októberében jön a film. Vannak olyan oldalak, amelyek minden hülyeséget lehoznak körültekintés nélkül.
      De egyébként nem lennék meglepődve, áttennék 2017-re. Hiszen a Deadpool és az X-Men film után már sok lenne három “mutánsos” alkotás.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *