15

Csajos Expendables

00-anime-art-devushka-hiroe-reiA The Bridesmaids hatalmas sikere után – amit mindenki a női Hangoverként emlegetett – úgy tűnik van ráció a sikeres koncepciók pénisztelenítésében. Legalábbis erre gondolhatott a 1984 Private Defense Contractors cég (The Grey, Machine Gun Preacher), amikor kitalálták, hogy egy akciófilmet készítenek csak női színészekkel, aka a női Expendables-t. Egyelőre semmi biztosat nem lehet tudni, minthogy megrendeltek egy forgatókönyvet és állítólag több prominens női akciósztárral is tárgyalásokat folytatnak. Persze a csupa női szereplő még nem jelenti, hogy a film nőknek szól, sőt, a nagyon gyengén szerepelt Sucker Punch hiába próbált az “erős női főszereplőkre” apellálni, inkább csak férfiakat érintett meg, őket se nagyon és valószínűleg nem az agyukat.

Vajon a Női Expandables több sikerrel járna? Kiket tudnátok elképzelni egy ilyen filmben? Eleve szűkebb a paletta, mint a férfi színészek tekintetében, kapásból Michelle Rodriguezt, Milla Jovovichot és Zoe Saldanat tudnám benne elképzelni, esetleg Angelina Jolie-t, ha elvállalna egy ilyet.

01

02

03

04

05

06

07

08

09

15 komment

  1. Jó ötlet, én megnéznék egy ilyen filmet, bár nem hiszem, hogy komolyan tudnám venni! 😀 A felsoroltakon kívül jöhetne még öööö…Gina Carano? Most úgyis bizonyíthat a Fast Six-ben! Aztán ööö…nem jut eszembe senki! 😀 De lehetnek ismeretlen színésznők is, csak lengjenek a csöcsök! 😀

  2. Halott ötlet. Sosem fogják egy szinten kezelni a “keménykedő” csajokat az igazi “keményfiúkkal”. Társ-, vagy epizódszereplőnek lehet kiváló egy odabaszós csaj, de hogy csoportban… Nekem kilőve.

  3. én is Gina Carano-t akartam egyből betenni pluszba…. ő mondjuk egyedül lerugdosná a másik négyet is 😀
    melléjük még esetleg jöhetne… hmmm… Lucy Liu? Zhiyi Zhang? milyen kár, hogy Cinthia Rothrock kiöregedett…. 😛
    ja, plusz akkor Carrie-Ann Moss még

  4. De ezek a szereplőnők “fiatalok”. (Gina Carano, Carrie-Ann Moss…stb)
    Az Expandables meg inkább a régi korok nagy sztárjairól szól… így mindenképpen:
    Cynthia Rothrock, Sarah Michelle Gellar, Sigourney Weaver, Pam Grier, Lucy Liu, Lucy Lawless.
    Esetleg Görbe Nóra (Linda)

  5. jó ötlet nagyon,és kiégett meg mostani popsztároknak is benne kéne lennie,vicces lenne,Gaga pl mindenképp,hozzá illene egy ilyen,Charlize Theron is benne lehetne,Angelina Jolie,Lucy Liu,Uma Thurman,Sharone Stone szerintem simán.

  6. ..jajj, most esett le nekem, Pamellarol, hogy ide oreglanyok kellenek :/, megsem leszek benne. nem kell a film se 😛

  7. Szerintem ez a csajos keményesdi rohadtul gyenge és semmirevaló ötlet.
    Már maga az Expendables széria is fura, és azt hittem ezt már nem lehet fokozni, de nem úgy látszik..:)

  8. Nekem is az a bajom ezzel kicsit, hogy én is inkább mostani színésznőket (kezdve két személyes kedvencemmel Jessica Albával és Michelle Ryan-nel) néznék meg egy ilyen filmben, az Expendables meg inkább a “régi idők” sztárjairól szól.
    De ha lesz ilyen film, én tuti beülök rá moziba.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *