Az Omlete spanyol oldal egyik szerkesztője elbeszélgethetett Zack Snyderrel, aki mondott egy kis érdekességet Az Acélember kapcsán. “A Wayne Enterprises logója rajta van az egyik műholdon, amelyet Zod megsemmisít. “
Tehát egy apró utalás Bruce Wayne-re, azaz Batmanre. Jött is a kérdés, hogy elképzelhető-e, hogy a folytatásban felbukkan a sötét lovag? “Nem tudom még, korai erről beszélni. És ne feledkezzünk meg Lexről sem. Ki tudja, hogy miben sántikál?”
A direktor a Collider oldalnak pedig azt mondta, hogy mielőtt az Igazság Ligája filmet elkészítenék mindenképpen kellene egy Superman film, hogy jobban ki tudják bontani a történetet.


A Warcraft filmen Sam Raimi ült egy darabig, majd a Legendary inkább úgy döntött, hogy olyasvalakire bízza a produkciót, akivel azonos hullámhosszon vannak és nem kalandozik el más tervezetek felé. Duncan Jones-t találták a legalkalmasabbnak a feladatra, hogy a vászonra vigye a Blizzard nagy népszerűségnek örvendő játékát.



A Tapló télapó folytatása abba a kategóriába tartozik, amiről már nagyon régóta beszélnek, de egyszerűen túl sokat tökölnek fele és csiga lassúsággal vánszorog előre a projekt. 2011-ben a Dimension Filmsnél két személyt is megbíztak a forgatókönyv megírásával, mindketten egyedül dolgoztak. Johnny Rosenthalról és John Phillipsről van szó, előbbi 4 éve adta el az Iron Jack kalandfilm szkriptjét a Sonyak, utóbbi a Dirty Grandpa R kategóriás, szexuálisan aktív nagypapiról szóló történetét vetette papírra. Ne keresgéljetek, eddig még egyik tervből sem lett semmi. Viszont a Dimension Rosenthal írását kedvelte jobban.