Guillermo del Toro mindenképpen szerette volna, ha a Hellboy-ból trilógia lesz. Mint mondta, a harmadik résszel ért volna véget a történet. A címszerepet játszó Ron Perlman is folyamatosan azon van, hogy megvalósulhasson a következő felvonás. Tulajdonképpen a termetes büdzsé miatt nem kapott zöld utat a film, hiszen úgy 150-160 millió dollár kellene, de ennyit meg áldoz rá a stúdió.
Del Toro Twitter oldalára kitett egy szavazást. “The HELLBOY III is our chance to vote the right way in 2017! If 100k votes come in 24 hours I promise to have a sit down w Da Perl & Mignola”
Azaz ha 24 órán belül meglesz 100.000 szavazat, akkor megígéri, hogy leül Ron Perlmannel (Da Perl erre utal) és Mike Mignolával, a képregény szülőatyjával és komolyan megvitatják, hogy miképp tudnák trilógiává bővíteni a franchise-t.









