A horrorantológia folytatódik. (Az első részről itt írtam.)
Harry (Eric Roberts) más módszert alkalmaz a gyanúsítottak kikérdezésére, a módszere beválik ugyan, de erőszakosságát nem tolerálják, ezért elbocsájtják. Magánnyomozóként keresi kenyerét, specialitása hogy kifürkéssze a házastárs kivel folytat viszonyt. Legújabb megbízója tanácsolja neki, ha jó kémlelő helyet akar, ahol leleplezheti férjét, akkor válassza a szemközti házat. A ház azonban nem olyan, mint az átlagos épületek.
Eric Roberts karrierje egykor ígéretesen indult, mára már főleg rossz filmekben szerepel, igaz néha sikerül beválasztania a jóba is (pl The Dark Knight). Megint rosszul döntött, hogy leszerződött erre, bár nem az ő hibája, hogy nem sikerült elfogadhatóra a Spooked epizód.
Az első rész még elment, ez a második rész viszont unalmas, nem fogott meg. Pedig próbálják érdekessé tenni, mintha kicsit hajazna még a Ház a Kísértet-hegyen-re, de nem jött össze. Szerintem a rendező, Brad Anderson (A gépész) hibája, hiszen ha visszagondolok rá, ebből lehetett volna egy jó kis ijesztegetős-érdekes horror epizód is, amin néhol nagyokat ugrok a székben.
A harmadik epizód már nem fog érdekelni (plusz én végig Harrynek szurkoltam).

A Narnia krónikáit filmre képzelő producerek már jó előre a zsebükben érezték azon bankkártyájukat, amivel elérhették azt a számlát, amin több millió dollár terpeszkedett a hatalmas siker után. Az első rész elég szépen hozott, így jöhetett a második felvonás, ezt pedig még követheti még öt, mivel a regénysorozat 7 kötetes..jpg)


Stan Winston tegnap este elhunyt rákban. Hollywood legismertebb és legfoglalkoztatottabb “szörnygyárosa” volt. Ő volt a Predator, az Alien és a Jurassic Park dinóinak a megalkotója.1972-ben alapította meg a Stan Winston Studio-t. 1987-ben az Aliensért Oscart kapott, majd később a Terminator 2-ért és a Jurassic Parkért is. Rengeteg filmhez készített effektusokat, szörnyeket, maszkokat. A negyedik Jurassic Park elkészítésében is részt vett volna és a Terminator 4-ben is segédkezett.