Régebben szó volt arról, hogy a Fekete Özvegy is feltűnik majd A Vasember filmben, Hilary Swank alakította volna őt, de ebből nem lett semmi. De Nick Fury benne lesz, ez biztos. Hiába meresztettem a szemem tegnap, én sajnos nem láttam őt, ma kiderült, hogy a stáblista után van egy fél perces jelenete.
Nick Fury elmondja Starknak, hogy bizony nem ő az egyetlen szuperhős a környéken:). Talán ezzel végre elkezdődik egy folyamat, és pár éven belül néhány szuperhős egy filmben ütheti az ellent vagy egymást.
Itt ez a bizonyos jelenet, csak kamerás és elég rossz hangja van.





Nem, nem a Rambo ötben halálozik el, hanem az elsőben. Május 15-én Amerikában bemutatják a Rambo: Első vér filmet ismét. Ezen az egy estén tekinthető meg a film alternatív vége is. Ez pedig nem más, mint hogy a produkció végén Rambo meghal. Stallone állítólag nem nagyon kedvelte ezt a filmet, megpróbálta megvenni a kópiákat, el akarta érni, hogy ne kerüljön a mozikba. Persze amellett is kardoskodott, hogy az a változat kerüljön a mozikba, amiben meghal a végén. Ma már tudjuk, hogy nem jött össze neki és sikeres is lett a film, amely azóta mr megélt még plusz 3 részt is. Hát na, időközben megszerette a figurát (vagy pedig a belőle kisajtolható pénzt).




