Gondolj a Zatoichi-re. Megvan? Vak szamuráj lepipál mindenkit a karforgatásban. Na ebből ezt gondolták újra, ezúttal nővel. Ő lesz a főszereplő, Haruka Ayase

Teaser
Gondolj a Zatoichi-re. Megvan? Vak szamuráj lepipál mindenkit a karforgatásban. Na ebből ezt gondolták újra, ezúttal nővel. Ő lesz a főszereplő, Haruka Ayase

Young-goon cyborgnak képzeli magát, tranzisztoros rádió segítségével töltené fel magát és minden géppel eldumálgat, ami útjába kerül, ezért pszichiátriára kerül. Chan-wook Park rendezését Magyarországon csütörtöktől vetítik a mozik. Neki köszönhetjük a Bosszú trilógiát is (Oldboy, Bosszú ura, Bosszú asszonya).
Helyi kínai területen egy kis lövöldözés, szellemekkel körítve. 16-os karikát kitenném
Melyik film hozhatta a legkevesebbet a mozikban? Nem tudom, de Zyzzyx Road biztos az élmezőnybe tartozik. Egy hétig vetítették, és csak 30 dollárt hozott. Azaz kb. megnézték vagy hárman-négyen. A szereplők között ott található Tom Sizemore és Kathrine Heigl.



Baz Luhrmannban személy szerint én még nem csalódtam, a Moulin Rouge egyenesen hatalmas volt. Most pedig egy romantikus akció-kalandfilmet szállít, bár inkább a romantikára lesz kihegyezve. Főszerepben Nicole Kidman és Hugh Jackman.
A Vasember (Iron Man) a dobogó második fokán áll 31,2 millió dollárral, 222,4 millió dollárt keresett az amcsi mozikban, a folytatás már tervben.
Amíg a jackpot el nem választ (What Happens in Vegas) 13,8 millió dollárral a harmadik, így már 40,3 milliója van, 35-ből készült. Szerintem olyan 70 körül lesz a vége.
Volt szerencsém tegnap látni a Totál turbó-Speed Racer-t (Speed Racer), eltanácsolnék mindenkit a megtekintésétől, a Wachowsky tesók rendezése a második hétévégn nagyot zuhant, már csak 7,6 milliót hozott, 24,3 milliónál jár, 120-ból készült, oltári nagy égés. A nyár első elvérzése.
A Baby Mama ötödik hete van a listán és az ötödik helyen áll 4,6 millióval. A nagyok társaságában szépen gyűjtögeti a milliókat, már 47,2 millája van, 30-ból készült.
A Made of Honor romantikus vígjáték 4,5 milliót hozott, már 33,7 milliója van, 40-ből készült, ezt a határt még eléri, aztán konyec.
2,5 millióval lett gazdagabb a Lepattintva (Forgetting Sarah Marshall), szintén vígjáték, a romantikus fajtából, 55 milliója van, ez kivételesen 30-ból készült.
A Harold and Kumar Escapre from Guantamo 1,8 millió dollárt termelt, 33,9 milliója van, már jóval többet hozott, mint az előző felvonás. 12-ből készült, majd egy harmadik rész még eljöhet valamikor.
Kilencedik helyen áll a The Forbidden Kingdom kerek egy millióval, Jackie Chan és Jet Li filmje 50,2 milliót hozott eddig.
A The Visitor 687.000 dollárral csücsül a tizedik pozicíóban. Összesen 3,4 millió dollárja van eddig.
Jövőhéten Indiana Jones negyedik kalandja száll szembe a Postallal. De izgi.:)
Ha azt mondja valaki, hogy Spanyolország meg film, nekem elsőre a művészfilmek és a drámák jutnak eszembe, meg a Szájból szájba, aminek a címére máig emlékszem valamiért, láttam moziban is, de a történetről már nem tudnék nyilatkozni. Szóval tavaly a spanyolok előrukkoltak egy horrorral, olyannal, ami nem maradt meg határaikon belül, hanem nemzetközileg is megtekinthető volt, sajnálatosan Magyarországra még nem jutott el. Vajon miért?
Riporternő a tűzoltóknál készít felvételeket, egy-két interjút, bemutatja a helyet, az embereket. Jön egy riasztás, öreg nőhöz kell kiszállni, a tűzoltókkal tartanak a tudósítók is, jó lesz majd a forgatott anyaghoz. A koordinátákon fura dolgok történnek, egyrészt kint nagy lesz a nyüzsi és karantén alá helyezik az egész helyet és ha nem lenne még elég a házban fura dolgok történnek. Zombi-féle érdekességek tűnnek fel, a ház egyes lakói átmentek vérengzősbe.
A G.I. Joe filmet forgatják, már kijött a szereplőkről néhány kép, kiraktam már egy videót a forgatásról. Hamarosan jöhetne már valami teaser is, elég sok cuccot adagolnak, ahhoz képest, hogy több, mint egy év múlva jön. Ha így folytatják elsütnek mindent, bemutatnak mindent. Itt Kígyószem a Hummer tetején alkot majd valamit.
.jpg)

A film az Oni Press képregényén alapszik, amelynek címe Scott Pilgrim Volume 1:Scott Pilgrim’s Percious Little Life. A forgatókönyvet Michael Bacall (Grindhouse) írja, a rendezése pedig Edgar Wright (Vaskabátok) vállalta el. A film címe Scott Pilgrim vs. the World.
A Scott Pilgrim a 89. helyen áll a Wizard magazin 200 legnagyobb képregényszereplő listáján.
After Avatar, I want to do something a lot smaller
Tehát a nagy költségvetésű film után valami kisebb projectbe vág bele. Már ki is nézte mi lesz az. A The Dive megtörtént eseményeken alapul, romantikus történet egy kubai búvárról és egy francia nőről. Pipin a búvár több búvár rekordot is megdöntött. Egy olyan embert kell elképzelni, mint akit Jean Reno alakított A nagy kékségben. Pipin egy verseny alatt halt meg 2002-ben (a verseny arról szól, hogy ki tudja tovább visszatartani a lélegzetét a mélyen a víz alatt.
Cameron a víz alatti jeleneteknél 3-D technikát alkalmaza, amúgy sem áll távol tőle a mélység, hiszen a Titanic után készített pár dokumentulmfilmet, amely a víz alatti világot mutatja be.
Az Avatar után eredetileg a Battle Angel-t akarta elkészíteni, azzal mi lesz?
A készítők beszélnek, lapozgatják a képregényt és pár filmrészletet is bemutatnak.