Régóta a levegőben lóg, sokat beszéltek róla, de most végre lesz is valami belőle. A két Miami-ban szolgáló nyomozó visszatér. A Sony hivatalosan is bejelentette, hogy 2017 február 17-én jön a Bad Boys 3, a negyedik felvonás pedig 2019 július 3-án fut be. Sajnos ennél többet nem igazán lehet tudni, de már ez is több, mint semmi. Pár héttel ezelőtt Joe Carnahan neve keringett a folytatás körül, illetve Will Smith és Martin Lawrence visszatérésére is számíthatunk.
1995-ben került a mozikba az első rész. Ekkor mutatkozott be Michael Bay filmrendezőként, egyúttal Smith és Lawrence karrierje is belendült. A kisköltségvetésű akció szépen hozott, majd jött 2003-ban a Bad Boys 2, aminél már alaposan felturbóztak egyes jeleneteket és a két zsaru nem maradt meg Miami határain belül. Elvileg Bay kimarad a harmadik és negyedik filmből, legalábbis rendezőként biztos nem vesz részt.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.

Ezt hol olvastad? Nem hiszem hogy a 3. részből lenne bármi is már olyan régóta rebezsgetik. Ez Kb olyan mint a splinter cell mozifilm, 2013-ban jelentették be hogy idén érkezik Tom Hardyval és azóta is jön megállás nélkül :D.
Lehozta a Deadline, a Variety, a THE Wrap, szóval a külföldi hivatalos szaklapok, nem pedig pletykaoldalak. De ha nekem nem hiszel, akkor keress rá:)
A Splinter Cellből is lesz film, csak nem sietik el.
Asszem ez egészen jó hír! 🙂 Bár mivel Bay bácsi rendezte az első két korrekt részt, talán jobb lenne a többi részt is rá bízni.
Inkább ezt, mint a Transformers-t