Idén a Marvel-minta követése lett a trend, ezúttal az Underworld világát bővítik. Néhány hete kiderült, hogy folytatódik a franchise, de Kate Beckinsale helyett a negyedik felvonásban látott Theo James által megformált David állna a középpontban. Az IGN-nek alkalma nyílt, hogy Len Wisemannel elbeszélgessen és az első két rész rendezője elárulta, hogy nagyon is jók az esélyek rá, hogy Beckinsale is visszatérjen. De nem Theo-val karöltve aprítaná az ellent, hanem egy másik filmben. És e mellett a tervezőasztalon formálódik egy sorozat is. Jelenleg nem tudja, hogy melyik készül el a leghamarabb, a lényeg, hogy mindegyik fejlesztés alatt áll.
Természetesen A végzet ereklyéi: Csontváros (The Mortal Instruments: City of Bones) young adult adaptációhoz is akartak folytatást. Ám a gyér eredmények láttán a Constantin Film és a Screen Gems egy ideig a háttérben egyeztetett, majd a franchise láztól égve úgy döntöttek, hogy mégis leforgatják a második részt. A bejelentést követően újra ötletelésbe kezdték, aminek eredményeképpen inkább elvetették a film gondolatát és e helyett inkább egy sorozatot rántanának össze. Ed Decter lesz a showrunner, az úriember mögött többek között a Helix, Unforgettable és a The Client List áll. A Constainnál nem ez az egyetlen sorozatelképzelés, a Resdident Evil is mehetne a tévébe a hatodik film után, de arról nem esett szó, hogy ugyanazok a karakterek is felbukkannának benne, mint a mozis franchise-ban.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Remélem a Csontváros tévésorozat sokkal jobban kivitelezett lesz, mint a film volt(mert az sajnos nagyon gyenge lett), és felöleli majd a teljes könyvsorozatot!