A legutóbbi G.I. Joe filmet a 3D konvertálás miatt az utolsó pillanatokban vették ki a 2012-es bemutatók közül. Az alkotók a vesztüket érezhették, ezért is döntöttek úgy, hogy a plusz dimenzióhoz fordulnak segítségért. Így már hozta a vártakat és a Paramount boldogan jelentette be a harmadik felvonást.
Mivel 2016-ban zördülnek újra össze a G.I. Joe-k és a Kobrák, ezért a forgatókönyvhöz is illett hozzálátni. A stúdió Jonathan Lemkint szerződtette le erre a feladatra. Lemkin szállította le az Orvlövész (Shooter) és a Vörös bolygó (Red Planet) szkriptjeit is.
A Paramount úgy tervezi, hogy 2015 tavaszán elkezdődhet a forgatás, már csak rendezőt kell találni, mert Jon M. Chu távozott a projekt éléről. Nem osztottak meg részleteket, hogy a stúdiónak vagy éppen az írónak milyen elképzelései vannak a történettel kapcsolatban, de annyi biztos, hogy Dwayne Johnson karaktere, Barikád fog állni a középpontban.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Már a 2. rész sem érdekelt. Szóval… 🙂 De tuti “jó” lesz.