5

Wachowskiék modern Robin Hoodja

Andy és Lana (korábban Larry) Wachowski vetette papírra a Hood forgatókönyvét, a Warnernek elnyerte a tetszését. A duóval jó kapcsolatot ápoló Joel Silver ismét producerként állt be a tervezet mögé, annak ellenére, hogy Mátrix óta nem igazán tudtak sikeres filmet összehozni. Wachowskiék Robin Hood történetét porolták le, a cselekményt pedig a mai modern időkbe ültették át. Egyelőre még egy színész se szerződött le a filmre, de néhányat már megkerestek, köztük Will Smitht is.

A forgatás kezdete még nem ismert, a testvéreknek ezen kívül még két film is a tarsolyukban van. Az egyik a Cloud Atlas, amihez elvileg nyáron látnak hozzá és ennek cselekménye több évszázadot ölel fel. A másik projekt Cobalt Neural 9-re hallgat és egy meleg amerikai katonáról szólna, aki beleszeret egy iraki férfibe.

Nemrég Ridley Scott hozta el nekünk Robin Hoodot, amely gigantikus költségvetéssel bírt, a 200 millió dolláros büdzsé mellett csak 105 milliót termelt Amerikában (összbevétel 311).

5 komment

  1. “…de néhányat már megkerestek, köztük Will Smitht is.”

    Megint? Asszem őt akarták először a Mátrix főszerepére is, de nemet mondott nekik. (Viszont a felesége szerepelt a Mátrix 2. és 3. részében)

  2. A jelenlegi szupersztár Will Smith, mindenki őt akarja:) Smith éppen a Men in Black 3-at csinálja. Aztán ki tudja mi jön. Úgy volt, hogy Andrew Niccol mágusos-varázslós filmjében fog játszani, ha mégsem jönne össze az MIB, szóval szerintem ahhoz látnak hozzá legközelebb. A Bad Boys 3 is jöhetne:)

  3. Elég fura ez a páros, így hogy egyikük átoperáltatta magát. :/
    A Matrix persze klassz volt. Operáció ide vagy oda.

  4. Már megint pasi?
    Nekem a V is tetszett tőlük – bár asszem ott csak producerek voltak, a Speed Racer pedig… nos, látványos volt és ha újra 10 éves lennék, tökre ráizgulnék, mint anno a rajzfilm-sorozatra.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *