25

Thor előzetes

Asgard mindenható ura, Odin dühös fiára, Thorra, mert veszélyezteti a békét. A Villámistent ezért száműzi a Földre és ereje nagy részétől is megfosztja. Ám ez Thort nem akadályozza meg abban, hogy leverjen néhány tucat SHIELD ügynököt. Itt aztán megtanulja a leckét és pörölyéhez is újra hozzájut, szüksége is fegyverére, hiszen szembe kell néznie nagyobb fenyegetéssel is.

Kenneth Branagh rendezésében érkezik a képregényfilm, a trailer alapján Asgard remekül fog festeni, legalábbis nem földi helynek néz ki. Chris Hemsworth játssza a főhőst, Natalie Portman biztosítja a romantikus szálat, Anthony Hopkins Odint formálja meg, Loki pedig Tom Hiddleston lesz.

25 komment

  1. Kezdek reménykedni, hogy Branagh nem cseszi el. De még mindig nem győzött meg, csak, ha látom a filmet. Branagh nem egy akciófilmes, ő Shakespearben van otthon.

  2. @tunderninja: Isten ments, h Bay a Transformers-en kívül más képregényfilmet csináljon!!!!
    Am a teaser trailer borzalmas volt, ez viszont jó lett, kissé meghozta a kedvemet a filmhez.

  3. @Spawn85: ez eléggé relatív, mármint hogy jó lett. Hanem Robert Downey játssza a főszerepet. szerintem simán bukott volna a produkció.

  4. Nocsak! Kezdek reménykedni benne hogy jó film lesz. Pedig a korábbi képek meg előzetes után már lemondtam róla. De ez a trailer most nagyon odavágott. EZ igen!!! Még egy film amit várok 2011-ben.

  5. EZAZ! VÉGRE!!
    A Comic Con-os előzetest nagyon csipáztam, de ez valami EPIC!!! A trailer végén Thor jól odabassz földre:D
    De egy kikötésem van a filmel kapcsolatban: a jég óriások mérete.
    Mert a képregényben akkorák voltak mint egy hegy, itt meg alig egy fejjel magasabbak. Na mindegy.
    De akkor is ez ODABASSZ 😀

  6. Ez a no1 jövőre. Nagyon nagy film lesz! A teaser is jó volt, ez pedig hatványozottan! Bár a képregényben nem volt sosem Thor a kedvencem, ez a film nagyon-nagyon jó lesz!

    Amúgy konvertálós 3D, vagy úgy forgatják?

  7. Hopkins?:D akkor 90% hogy jó lesz, ő rossz filmhez nem adja általában a nevét, bár a hannibalnak is voltak gyengébb részei, majd kiderül, nem szeretek előre jósolni, de nekem nagyon tetszik

  8. @koimbra: Elszomorít, mert tudomásom szerint a konvertálásnak sosincs túl jó eredménye…

    A Narnia 3-t nem látta esetleg valaki 3D-ben? Mi a véleményetek?

    koimbra barátom, nem tudnál majd a Narnia 3-ról írni? Legfőképp tényleg a technikai oldala érdekel, hogy érdemes-e megnézni a térhatásút, vagy annyira nézhetetlen, hogy maradjak a hagyományosnál?

  9. Kövezzetek meg, de ez még mindig gáz, Hopkins röhejes azzal a szemfedővel, a trailer pedig hosszú. És most tényleg az a kis girnyó lesz a főgonosz???

  10. @A nép fia: Még csak egy felém repülő követ se láttam.
    nem ismerem/szeretem a történetet, a barátnőm akarta hogy menjünk el rá, többször felemeltem a szemüveget és ugyanazt láttam.
    Nem nagyon kötött le, így ráértem ilyenekre figyelni, meg játszani vele.
    0, azaz nulla amit hozzátett a 3d, sztem.

  11. @Alex Mahone: Igen az a kis girnyó:D
    De ne ítélj elsőre, mert ő a többi főgonosszal ellentétben nem az izomerejét használja, hanem az eszét.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *