Asgard mindenható ura, Odin dühös fiára, Thorra, mert veszélyezteti a békét. A Villámistent ezért száműzi a Földre és ereje nagy részétől is megfosztja. Ám ez Thort nem akadályozza meg abban, hogy leverjen néhány tucat SHIELD ügynököt. Itt aztán megtanulja a leckét és pörölyéhez is újra hozzájut, szüksége is fegyverére, hiszen szembe kell néznie nagyobb fenyegetéssel is.
Kenneth Branagh rendezésében érkezik a képregényfilm, a trailer alapján Asgard remekül fog festeni, legalábbis nem földi helynek néz ki. Chris Hemsworth játssza a főhőst, Natalie Portman biztosítja a romantikus szálat, Anthony Hopkins Odint formálja meg, Loki pedig Tom Hiddleston lesz.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
nem cicózik a csávó,odacsap 😀
Kezdek reménykedni, hogy Branagh nem cseszi el. De még mindig nem győzött meg, csak, ha látom a filmet. Branagh nem egy akciófilmes, ő Shakespearben van otthon.
@koimbra: Szerintem nincs ok az aggodalomra. Jon Favreau sem volt járatos a képregényfilmeben a Vasember előtt. Aztán mégis milyen jó lett. 🙂
Ezt Michael Bay-nek kellett volna csinálnia.Na mindegy ők tudják.
@tunderninja: Isten ments, h Bay a Transformers-en kívül más képregényfilmet csináljon!!!!
Am a teaser trailer borzalmas volt, ez viszont jó lett, kissé meghozta a kedvemet a filmhez.
@Shyllard: Majd meglátjuk,én félek.
Viszont Sir Anthony Hopkins az már nagy pozitívum.
@Spawn85: ez eléggé relatív, mármint hogy jó lett. Hanem Robert Downey játssza a főszerepet. szerintem simán bukott volna a produkció.
Nocsak! Kezdek reménykedni benne hogy jó film lesz. Pedig a korábbi képek meg előzetes után már lemondtam róla. De ez a trailer most nagyon odavágott. EZ igen!!! Még egy film amit várok 2011-ben.
Huhúúú! Jöjjön már!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
EZAZ! VÉGRE!!
A Comic Con-os előzetest nagyon csipáztam, de ez valami EPIC!!! A trailer végén Thor jól odabassz földre:D
De egy kikötésem van a filmel kapcsolatban: a jég óriások mérete.
Mert a képregényben akkorák voltak mint egy hegy, itt meg alig egy fejjel magasabbak. Na mindegy.
De akkor is ez ODABASSZ 😀
Tök mindegy ilyen nagyot tud csapni, Hulk szarrá veri. Egyszer. Remélem.
Ez a no1 jövőre. Nagyon nagy film lesz! A teaser is jó volt, ez pedig hatványozottan! Bár a képregényben nem volt sosem Thor a kedvencem, ez a film nagyon-nagyon jó lesz!
Amúgy konvertálós 3D, vagy úgy forgatják?
Hopkins?:D akkor 90% hogy jó lesz, ő rossz filmhez nem adja általában a nevét, bár a hannibalnak is voltak gyengébb részei, majd kiderül, nem szeretek előre jósolni, de nekem nagyon tetszik
@A nép fia: Konvertálós, úgy hallottam.
@koimbra: Elszomorít, mert tudomásom szerint a konvertálásnak sosincs túl jó eredménye…
A Narnia 3-t nem látta esetleg valaki 3D-ben? Mi a véleményetek?
koimbra barátom, nem tudnál majd a Narnia 3-ról írni? Legfőképp tényleg a technikai oldala érdekel, hogy érdemes-e megnézni a térhatásút, vagy annyira nézhetetlen, hogy maradjak a hagyományosnál?
@A nép fia: Engem annyira nem vonz Narnia:) Az első részt nem kedveltem, leginkább a gyerekszereplők miatt, a folytatás jobban tetszett.
Box office eredmény majd este. 🙂
Kövezzetek meg, de ez még mindig gáz, Hopkins röhejes azzal a szemfedővel, a trailer pedig hosszú. És most tényleg az a kis girnyó lesz a főgonosz???
@A nép fia: Láttam a narniát 3d be, és semmi, mintha sima film lenne, csak szemüveg volt rajtam…
viszont ez egy jó kis trailer lett, szvsz.
@doggfather: Akkor azt mondod, ne gyúrjak a 3D-re? Kár… Akkor megnézem hagyományosban.
@A nép fia: Még csak egy felém repülő követ se láttam.
nem ismerem/szeretem a történetet, a barátnőm akarta hogy menjünk el rá, többször felemeltem a szemüveget és ugyanazt láttam.
Nem nagyon kötött le, így ráértem ilyenekre figyelni, meg játszani vele.
0, azaz nulla amit hozzátett a 3d, sztem.
@Alex Mahone: Igen az a kis girnyó:D
De ne ítélj elsőre, mert ő a többi főgonosszal ellentétben nem az izomerejét használja, hanem az eszét.
Szinkronos előzetes itt http://www.youtube.com/watch?v=-z-NXleNSNo
@koimbra: Thornak mintha kicsikét szar lenne a szinkronja. Remélem a filmben nem ilyen lesz :S
@Dante McFarlane: Előfordulhatnak változások, gondolom csak gyorsan összedobtak egy szinkront.
@Krumplicukor1987: Ez minden filmnél relatív. Minden minden film van, akinek tetszik, és van, akinek nem.