
Nem dőlök be már minden előzetesnek amit látok, több száznyi trailer megtekintése után tudom már jól, hogy ezekbe a film legjobb pillanatait próbálják belezsúfolni. Ebben az évben azonban már a második ajánló volt az (az első a Mamma Mia!, a harmadik meg a Watchmen, amelyen rendesen libabőrös lettem a moziban), amit egymás után többször is megtekintettem. A filmben játszó színészek által alakított színészek honlapjait is átböngésztem, teljesen jópofa volt, éljen a marketing. Ezek után mit is vártam a Trópusi vihartól? Némi akciót, sok vicces beszólást és poén és egy kis Hollywood paródiát. Úgy voltam vele, ha ezeket megkapom és az ezek közti űrt valahogy kibélelik, akkor már megérte a mozijegy árát.
A 4. és 5. részt egyben forgatják majd le, így a költségeket is csökkenteni tudják, no meg nehéz lenne összehozni megint a bagázst (azaz a rendezőt és a főszereplőt?). A forgatókönyvet James Vanderbilt írja, az ő nevéhez fűződik a Kiképzőtábor és a Zodiac szkiptje. 2011-re szeretnék ha a mozikban lenne a Pókember 4. A harmadiknál szerették volna ha a Fekete Macska is benne lett volna, Eliza Dushkunak szánták a szerepet, de ez sem valósult meg (egy rajongói plakát 

Aki még nem látta