2007-ben már beszéltek arról, hogy elkészülhet a Tőzsdecápák folytatása. Aztán tavaly a Fox stúdió ismét szóba hozta a második részt, a szándékuk szerint minél hamarabb tető alá szerették volna hozni a produkciót, ráadásul a pénzügyi válság fényében pont időszerű is lenne egy ilyen film. Az egykor jobb napokat is megélt Michael Douglas vissza fog térni, de Oliver Stone akkor azt mondta, hogy ő biztosan nem fog részt venni a sequelben.
A helyzet kicsit változott, ugyanis Allan Loeb (21 – Las Vegas ostroma) olyannyira jól átírta Stephen Schiff korábbi szkriptjét, hogy az elnyerte Stone tetszését és meggondolta magát, aláírta a szerződést, tehát a folytatást is ő dirigálhatja. Shia LaBeouf esélyes, hogy tőzsdeügynökként tűnjön fel a filmben.
A sztori szerint Gekkot kiengedik a börtönből és természetesen visszatér a tőzsde világába néhány tervvel a fejében. A stúdió a forgatás legkésőbb nyáron kezdené meg.




Az Universal bejelentette, hogy remake-et tervez az 1991-ben bemutatott Szűnj meg, Fred vígjátékból. A főszerepre Russell Brandet (Lepattintva) nézték ki, Dennis McNicholast (Land of the Lost) pedig a forgatókönyv megírására vették fel.
Még általánosban tanulhattunk Homéroszról, ha jól rémlik az Iliász és az Odüsszeia is kötelező olvasmánynak számított. Hollywood néhány éve átértelmezte és saját szája íze szerint készítette el a Tróját, ami szerintem elég közepes lett (ha a könyvhöz hasonlítjuk, akkor meg nulla), de ismerek olyan személyt, aki egyenesen odavan ezért a filmért.