Update: A Sony megcáfolta a hírt, Lerman nincs rajta a listájukon.
Néhány hónapja derült ki, hogy nem lesz Pókember 4, a Sony úgy döntött, hogy újrakezdi az egészet és az Ultimate univerzumból merítve hozzák el a Hálószövő új kalandjait a gyöngyvászonra. Rendezőt viszonylat gyorsan kerítettek a projekt élére, Marc Webb, az (500) nap nyár direktorára bízták a filmet, a főszerepre sok színész neve merült fel pletyka szinten, ám most úgy tűnik, hogy megvan a megfelelő személy Peter Parker megformálására.
Logan Lermant legutóbb A Villámtolvajban láthattuk, megküzdött többek között Medúzával, a Minotaurusszal és a Hidrával, ám most magára ölthető a Pókember jelmezét. Lermant már februrában is emlegették a főszereppel kapcsolatban, akkor azt mondta a színész, hogy volt már néhány megbeszélésen, de ennél több akkor nem derült ki. A HitFix oldal nemrég erősítette meg, hogy a Sonynál megszületett a döntés, a stúdió és Lerman között már csak a szerződés aláírása van hátra.
Lerman Anton Yelchin, Jesse Eisenberg, Patrick Fugit és Johnny Simmons elől happolta el a lehetőséget. James Vanderbilt írta a forgatókönyvet, bemutató 2012. július 3-án várható.
Wes Craven veterán horrorfilmrendező több évtizedes munkássága alatt készített jó néhány félelmetes, ijesztő alkotást, ezek közül nem egy klasszikussá vált. Egy ideje Hollywood remake lázban ég, Craven egykori művei közül is elővettek párat és újraforgatták azokat. Az utolsó ház balra sem kerülhette el a sorsát, ebből Dennis Iliadis készített egy egyesek szerint kiváló, mások szerint gyenge remake-et. A kasszáknál mindenesetre elég szépen termelt a produkció, Iliadis pedig megkapta a következő munkáját, a Pay the Ghost misztikus thrillert rendezheti meg.
A filmtörténelem során már számtalan szobrászművészt csodálhattunk meg, ám ha minden igaz egyikük sem használt művéhez vajat. A Weinstein Company égisze alatt készül el a Butter, amelyben nem csak ilyen tevékenységet végző karakterek lesznek, hanem még versenyezni is fognak egymással.
A Hitman producere, Adrien Askarieh egyengeti a Danger Girl képregénynek a nagyvászonra tartó útját. Askarieh szerint a képregény olyan, mintha a Kill Billt ötvözték volna az Elveszett frigyláda fosztogatóival, aminek van még egy kis Mission Impossible beütése. A producer úgy fogalmazott, hogy az olvasmány egy szórakoztatóan, rafináltan és ötletesen megrajzolt, az utóbbi 30 év legjobb akció-és kalandfilmjeihez szóló szerelmes levél. A főhős egy lány lesz, akinek nem kisebb feladata lesz, mint megmenteni a világot.