Úgy hírlik idén abbamarad a fűrészelés, a készítők azt állítják, hogy az idén bemutatásra kerülő Fűrész 7 lesz az utolsó. Patrick Melton a Dreadcentralnak adott interjújában mondott néhány szót a filmmel kapcsolatban.
“Sokkal több, nagyobb csapdákat találtunk ki a filmhez és több karakter lesz benne, mint az eddigi Fűrész filmekben, az eddig látott részekből is visszatér néhány szereplő. Ez lesz a legdrágább és legnagyratörőbb rész a franchise-ban. A VII. epizód részben egy válasz lesz a legutóbbi felvonásra, amely kritikailag egész jól teljesített, de a kasszáknál nem hozta a vártakat” -mondta Melton és hozzátette, hogy ebben is lesznek csavarok, megemlítette a harmadik felvonást is, amely már elég vérbőre sikeredett és valami ehhez hasonló lebeg a szemük előtt.
Ezen kívül a The Collector folytatásáról is ejtett néhány mondatot “Nem hittem volna, hogy el fog készülni, a film elég szépen hozott a költségvetéséhez képest, de természetesen nem lett blockbuster, viszont elég jól termelt ahhoz, hogy a producer, Mickey Liddell el akarja készíteni a folytatást és azt szeretné, hogy én és Marcus csináljuk meg.” Az is kiderült, hogy egyelőre még csak beszélnek róla, még nincs semmi kőbe vésve.
A Moviewebnek sikerült interjút készítenie Steve Pink rendezővel és arról kérdezték, hogy John Cusack és ő beszélt-e valaha az Otthon, véres otthon folytatásáról vagy esetleg a Jó üzlet a háború tekinthető-e egy nem hivatalos sequelnek. Pink azt felelte nem tudja, hogy Cusack mit gondol, de szerint a Jó üzlet a háborút simán lehet egy lapon említeni az Otthon, véres otthonnal, sőt úgyis lehet a két produkcióra tekinteni, mintha ikertesók lennének. Mindenesetre már beszéltek egymás között arról, hogy hozzá kéne látni az Otthon, véres otthon 2-nek, nagyon szeretné elkészíteni.
Tavaly télen számoltam be a blogon arról, hogy a legendás Ozzy Osbourne megírta önéletrajzát, a könyv jó 300 oldalas lett. Volt is miről írnia, hiszen nem volt unalmas élete, tivornyákkal, drogokkal, orgiákkal fűszerezett éveket tudhat maga mögött, folyamatosan szolgált valami botránnyal a pletykalapok legnagyobb örömére. Osbourne elmondta, hogy nagyon szeretné, ha film készülne a könyve alapján és azt szeretné, ha Johnny Depp játszaná őt.
David Fincher jelenleg azon munkálkodik, hogy az évek óta halogatott
A las vegasi Showesten rengeteg mozitulaj, forgalmazó és más, a filmek világában mozgó üzletember vesz részt. Az esemény részeként arra kérték a jelenlevőket, hogy szavazzák meg, hogy kinek hoz áttörést a 2010-es év, melyik színész válhat leginkább sztárra.
Szívroham következtében elhunyt Peter Graves, a 83 éves színészt Los Angeles-i otthonában érte a halál, ahol összeesett és a családja már nem tudott segíteni rajta.
A közel-keleti helyzetek vagy az Irak térségében játszódó alkotások eddig nem vonzottak tömegeket a mozikba és Paul Greengrass sem tudott változtatni ezen. A rendező miután elkészült a Bourne Ultimátummal 2007 elején bejelentette, hogy filmet készít a The Washington Post újságírójának, Rajiv Chandrasekarannak a regényéből. Tom Stoppard írhatta volna a forgatókönyvet, ám mivel eléggé elfoglalt volt Brian Helgeland ügyködhetett a szkripten. Később sikerült megnyerni Matt Damont a főszerepre, a színész és a rendező közösen vitték sikerre az utolsó két Bourne filmet. Az Universal nagy reményekkel várta a Zöld zóna (Green Zone) bemutatójár, azonban az embereket nem érdekelte, ahogy a Damon által alakított CIA tiszt tömegpusztító fegyverek után kutat Irakban. Össz-vissz csak 14,5 millió dollárt sikerült összekaparnia az alkotásnak, igaz ez szinte máris több, mint amit A bombák földjén elért, bár annak 15 millió dollár volt a büdzséje. Összehasonlításképp a Bourne-csapda 52,5, a Bourne Ultimátum pedig 69,2 millió dollárral nyitott. Mivel a film költségei 100 millióra rúgtak, így egyértelműen kudarcnak számít ez a 14,5 millió, a végeredmény valahol 40 és 50 millió közé várható.

Néhány év kihagyás után Mel Gibson visszatért a színészkedéshez, de nem csak a kamera innenső oldalán próbálja ki magát, ugyanis még idén hozzálát egy vikinges produkció elkészítéséhez. Ennek forgatókönyvet A sötétség határán és A tégla írója, William Monahan vetette papírra, a főszerepet pedig Leonardo DiCaprio fogja eljátszani. Gibson úgy nyilatkozott, hogy egy régi nagy álma válik valóra ezzel a filmmel és ha ezzel végez, akkor többet nem fog rendezni.