Másfél hónap telt el 2011-ből, de az év és nem termelt ki igazi sikereket. Eleddig leginkább Ivan Reitman örülhetett, hogy nem bukott meg, sőt korrekt eredményt tudott elérni és a The Roommate olcsó thriller-horror is szépen kezdett. Ám ezen a hétvégén három produkció is 25 millió felett termelt, ami talán azt jelenti, hogy végre kezd magához térni 2011.
Pénteken még úgy tűnt, hogy a hétvégét Justin Bieberről szóló dokumentumfilm fogja uralni, de csak Adam Sandler lett a nyerő. A Kellékfeleséget ismét Dennis Dugan rendezte, aki sorozatban a negyedik Sandler filmet dirigálja. A befolyt 31 millió dollár az eddigi leggyengébb bevétel, amit a rendező és a főszereplő közösen összehozott. Sandler kezdett már rosszabbul is, az Esti mesék 27,4 millióval nyitott, de 110,1 milliót jutott, míg a Ki nevet a végén 22,6 milliós víkend után csak 51,8 milliónál zárt. A Kellékfeleség által összeszedett 31 millió kissé csalódás, nem csak azért, mert ez a duó ennél jobban tudott eddig felmutatni, de azért is, mert Valentin hétvégéjén ennél többre lehetett számítani. Jennifer Anistion viszont örülhet, hiszen egy hétvége alatt többet gyűjtött össze a vígjáték, mint a Sejtcserés támadás karrierje alatt (27,7 millió) és az Exférj újratöltve eredményét (67 millió) is le fogja körözni.
Az imdb-n 5,5-en áll, tehát nem sikerült valami jól, de Sandler pár alkotása ezt az átlagot hozta és mégis szépen aratott. A Screen Junkies szerint a film nem olyan rossz, mint a Nagyfiúk, csak egyszerűen túl nagy hülyeség. A Rolling Stone szerint ez a tökéletes Valentin napi mozi, de csak abban az esetben, ha olyasvalakivel mész el rá, akit nem kedvelsz.