Clint Eastwood már javában forgatja J. Edgar filmet, amely az FBI első igazgatójáról Edgar. J. Hovverről szól. Előfordul, hogy egyes mellékszereplők kiléte csak a munkálatok megkezdése után hetekkel derülnek ki. Végül is csak a központi karakterek megformálóit kell előre leszerződtetni, a többi meg jöhet később. Mint kiderült Jeffrey Donovan, a Minden lében négy kanál (Burn Notice) sztárja is látható lesz a produkcióban, Robert F. Kennedyt fogja eljátszani. Donovan nem most ismerkedik meg Eastwooddal, korábban felbukkant az Elcserélt életek (Changeling) drámában. A színész twitterén azt írta egy álom vált valóra, hogy ismét Mr. Eastwooddal dolgozhat.
Hoovert Leonardo DiCaprio játssza, segédjét Armie Hammer alakítja, Naomi Watts lesz Helen Gandy. Josh Lucas, Judy Dench, Dermot Mulroney és Ed Westwick is bekerült a projektbe.




Az ember valahogy úgy mindig rácsodálkozik arra, hogy egy-egy projekt milyen tetűlassan valósul meg. Jó ideje mondogatják, hogy lesz új Tomb Raider film, csak éppen más stúdiónál valósítják meg. Aztán meg-megemlítik, hogy nem Angelina Jolie játssza a főszerepet, hanem egy sokkal fiatalabb színésznő és egy sokkal reálisabb, komorabb történetet fognak elmesélni. Eddig oké, várna az ember, hogy valami új konkrétumot is mondjanak. Két kisebb infoval lettünk gazdagabbak. Az egyik, hogy a GK Films szállt be a produkció elkészítésébe, a másik, hogy 2013-ban érkezik a reboot. De se rendezőt, se főszereplőt nem szerződtettek még, ám hamarosan kiderül, hogy ki fogja írni.
Vincenzo Natali tette le az asztalra a Kocka (Cube) horrort, amellyel sok rajongót szerzett. Öt évre rá érkezett a második felvonás, amelyhez már Natalinak nem volt köze és nem is lett olyan jó, mint az első. Mindenesetre annyit csak összehozott a kasszáknál, hogy 2004-ben még kiadtak egy harmadik részt, majd csend honolt a franchise környékén. Ám most támadt némi mozgolódás, ugyanis jön a Kocka 3D. Azt nem tudni, hogy ez folytatás, remake vagy valami más lesz-e. Elég nagy a valószínűsége, hogy újrakezdik, manapság úgyis ez a divat, ráadásul muszáj mindent megtoldani még egy dimenzióval.
A Marvel jövőre hozza el Bosszú Angyalai szuperhős csapatát a vásznakra, nagy kedvvel dolgoznának az X-Men filmeken is, de azokat a jogokat meggondolatlanul évekkel ezelőtt eladták. Így egy másik gárdát adaptálnak, betervezték az Embertelenek (
2006-ban érkezett a mozikba a Silent Hill – A halott város, ami után felmerült a folytatás lehetősége. Ám a forgatókönyvíró, Roger Avary egy időre sittre került, a történet így félkész állapotban pihent. Tavaly augusztusban újra hozzáláthatott a melóhoz, majd az év vége felé rendezőt is kerítettek a projekt élére. Michael J. Bassett, a Solomon Kane dark fantasy készítőjére bízták a második részt, amelyet Silent Hill: Revelationre kereszteltek el. Azt hiszem nem nagy meglepetés, ha azt írom, hogy 3D-s lesz. A két főszereplőt Adelaide Clemens és Kit Harington fogja játszani. Clemens lesz Heather Mason, aki folyamatosan rémálmokat lát apja eltűnéséről. Majd 18 születésnapján rájön, hogy ő valójában nem az, akinek gondolta magát. A felfedezés után eljut Silent Hillbe, ahonnan talán soha nem jut ki.
Guillermo Del Toro következő filmje Az őrület hegyei (At the Mountains of Madness) lesz, a produceri posztról James Cameron fog nézelődni, hogy minden rendben megy-e a 3D-ben készülő produkció körül. A stúdió ugyan mást akart a főszerepre (James McAvoyt), ám a rendező és a producer is Tom Cruise-t szerette volna leszerződtetni a H.P. Lovecraft adaptációra.