6

Folytatják Az utolsó léghajlító sorozatot

Az utolsó léghajlító (The Last Airbender) után valószínűleg kevesen éreztek késztetést arra, hogy beszerezzék azt az animációs sorozatot, ami alapján készült M. Night Shyamalan filmje. A rendező ugyanis olyan produkciót hozott össze, amely több füttyöt kapott, mint tapsot. Azonban a széria alkotói, Michael DiMartino és Bryan Konietzko helyre szeretnék állítani Az utolsó léghajlító megtépázott hírnevét, ezért úgy döntöttek, hogy belevágnak még egy évadba. A tervek szerint 2012-ben kerülne a tévé képernyőjére a The Legend of Korra címre keresztelt produkció és 70 évvel Az utolsó léghajlító után játszódik a történet. A központi karakter Korra lesz, Aang után lesz a következő avatar.

A mozifilm folytatását egyelőre nem jelentették be, Shyamalan ugyan trilógiában gondolkodott, de a negatív vélemények után nem biztos, hogy rá mernék bízni a következő részt.

6 komment

  1. Jobb is ha nem bízzák rá. Az előzetesek alapján nagyon vártam azt a filmet, és a végén kiderült, hogy hiába. Egy átlagos, összedobott vacak lett. Kár érte, pedig a mese milyen jó volt!!!! 🙂

  2. A rajzfilm négy könyvből, fejezetből állt. Ezért nem tetralógia lett volna belőle? Bármennyire is ócsárolták a mozit, azért a kasszáknál nem produkált rosszul, így benne van a folytatás esélye, lehet Shyamalan nélkül. Nem is, inkább csináljanak egy remake-t belőle:)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *