A második részben az érkezés időpontja: 2015. 10.21.
Nagyon messze vagyunk attól a jövőtől, mégis szüntelenül inspirálják a világot.
A második részben az érkezés időpontja: 2015. 10.21.
Nagyon messze vagyunk attól a jövőtől, mégis szüntelenül inspirálják a világot.
Nézzétek meg, aztán mondjatok valamit.
Minden idők 100 legjobb amerikai filmje.
No, lássuk!
Olvasd tovább
Erősen szubjektív poszt következik és hiába is írnám, hogy nem lesz benne spoiler, a lényeget az előzetes videókban már láttátok; higgyétek el. Annyira vártam ezt a filmet, szeretem a sci-fit, főleg akkor, ha robotokról szól. Tudom, hogy nagyon nehéz valami újat, valami eredetit letenni az asztalra – hiszen volt/van a világnak egy Asimov-ja, egy Clarke-ja, Aldiss-a stb, stb…és akkor Neill Blomkamp és Terri Tatchell megírták a Chappie-t. Röviden és tömören a következő:
Chappie = Rövidzárlat + Roborzsaru + Ghost in the shell.
Akármeddig próbálkozhat egy ismeretlen ember, a nagy könyvkiadók csak akkor adnak ki könyveket, ha azok (1) külföldön már befutottak, (2) celebek „írták”, (3) a szerző protekciós; a többieknek szinte esélyük sincs. Nem marad más hátra, mint a szerzői kiadás.
A 2in1 regény megtalálható ITT, facebook oldal ITT, és én ITT.
Gyanúsan kevés a kommentár A szürke ötven árnyalata posztoknál. Nem tudom miért, de talán ez majd meghozza a kedveteket:
Feltétlen ide kell, hogy linkeljem a Molyon található könyvértékelést; nehogy azt higgyétek, minden lány/csaj/nő odáig van és vissza.
Korábban kitettem facebook-ra az egész videót, de aztán szerzői jogok miatt letiltották. Itt egy másik felvétel, a végéről a köszönetnyilvánítás hiányzik. (1:44-nél, az ott Amerika Kapitány pajzsa? Segítsetek!)
Ezt pedig Sir Ian McKellen tette ki a twitter oldalára.