A Z világháború folytatását már bejelentették, de roppant nagy meglepetés lett volna, ha Marc Forster csücsült volna a következő rész rendezői székében. Mint ismeretes a problémák nagy részéért Forstert tették felelőssé, úgy hírlett, hogy a forgatás alatt kicsit elveszett volt, sokszor fogalma sem volt arról, hogy mit és hogyan kellene csinálni.
Egyelőre a forgatókönyvet kellene megírni, méghozzá nem úgy, ahogy az előzőt. Nagy fába van a fejsze, de hamarosan megtalálják a megfelelő személyt a feladatra.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.

Még mindig nem értem miért dobtak ki egy ilyen alapanyagot teljes egészében az ablakon
“sokszor fogalma sem volt arról, hogy mit és hogyan kellene csinálni”
Olyan is lett a film. Inkább rebootolni kéne egy kompetens rendezővel.
A film jó lett:)
Egyetértek, amilyen fejetlenül és kaotikusan ment a forgatás, ahhoz képest ez egy mestermű.
Majd J.J. Abrams kapja meg a filmet és turbózombi után megjelenik a Lens Flare Zombi kifejezés is. 🙂
Mondjuk egy Christopher Nolanra is kíváncsi lennék. 🙂
Hát az első szerintem elég gyenge volt.
Meg milyen már, hogy beül az ember egy “horrorra” és sok jeleneten az egész közönség röhög?
Na mennyien fogják törölni mérgükben a könyvjelzők közül a droidot, amikor év végén nálam a film benne lesz a top 10-ben:D
Nekem is benne van a topp 10-be ebben az évben, mivel nem volt sok kiemelkedő alkotás idén xD
Nálam a top 10 legrosszabb film között lesz 😀