Vin Diesel tévedett, amikor úgy gondolta, hogy Riddicknek annyi rajongója van, hogy elbírna egy száz millió dollárral megtámogatott filmet. Évek teltek el, mire sikerült meggyőzni a stúdiót, hogy a karakter újabb bizonyítása esélyt kapjon. Habár a sci-fi nem hozott a mozikban túl sokat a konyhára (38 millió dollár büdzsé, 98 millió dollár összbevétel), de DVD-n eléggé kapós volt, így a galaxis fenegyereke nem kerül végleg margóra.
A színész instagramját osztott meg egy fotót és az is kiderült, hogy jöhet a következő felvonás, amely Furia néven fog futni. Furya annak a bolygónak a neve, ahonnét a főszereplő származik. És az előző filmek író-rendezője, David Twohy is visszatér. E mellett jön a Merc City spin off sorozat, amelyben fejvadászok állnak a középpontban.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
A mozifilmet megértem, azt én is várom, de hogy tévé sorozat is, nem túlzás ez egy kicsit? Szerintem annyira nem hatalmas , sikeres és népszerű ez a franchize.