Bryan Singer 50 éves, a rendező Instagramján jelentette be, hogy a következő feladata a 20.000 Leagues Under the Sea lesz. Arról álmodozott gyerekkora óta, hogy Verne Gyula klasszikusából filmet készíthet. Gyorsan meg is ígérte, hogy látványos és érzelemdús alkotás fog születni.
Némo kapitány több alkalommal is bemutatkozott a vásznakon, az egyik legismertebb adaptáció 1954-ben került bemutatásra Kirk Douglas főszereplésével és még két Oscart is bezsebelt a produkció. Az újabb verzió szkriptjét Dan Studney és Rick Sordelet írta.
Legutóbb a Disney-nél próbálkoztak egy remake-kel David Fincherrel, de Ausztrália hiába ígért jelentős adókedvezményt, a költségeket így is sokallta a stúdió és a főszerep kapcsán sem tudtak megegyezni. Végül lekerült a napirendről a tervezet. Tavaly a Columbiánál is bejelentették, hogy vízre teszik a Nautilust, de az eltelt hónapok során nem hallhattunk semmit róla.
Mellesleg Singer nem hagyja magára az X-Men univerzumot, továbbra is rajta fogja tartani a szemét a mutánsokon.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.