A Fox bejelentett néhány bemutatódátumot. Az Assassin’s Creed közkedvelt számítógépes játékának filmváltozata 2016-ban volt várható, eddig nem lehetett tudni, hogy mely hónapban érkezik a Justin Kurzel kezei között formálódó produkció tervezet jövő év december 21-én kerül a mozikba. A forgatókönyv legutóbbi változatát Adam Cooper és Bill Collage, az Exodus: Istenek és királyok (Exodus: Gods and Kings) írói tették le az asztalra.
Természetesen folytatódik A majmok bolygója (Planet of the Apes) franchise is. Nem kapkodják el, hagynak némi időt a szkriptre. 2017 július 16-án tér vissza Caesar. A stúdió nagy reményeket fűz a Fantasztikus Négyes (Fantastic Four) reboothoz, meg sem fordul a fejükben a bukás lehetősége, a következő felvonást 2017 június 2-re időzítették.
Régóta beszélnek a Gambit spin offról, azt is tudni lehetett, hogy Channing Tatum bújhat a mutáns bőrébe. A színész nemrég twitterén hintette el, hogy 2016 október 7-én tűzik műsorra a filmet, a dátumot nem sokra rá a The Wrap is megerősítette. Rendező még nincs, de a szkriptet Josh Zetumer körmölte le.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Hej… de rohadtul örülnék, ha a Fox pofára esne ezzel a gagyi F4 filmmel… :S komolyan, még nem drukkoltam ennyire képregényfilm bukásnak, mint ennél… :S és amennyire olvasom a kinti posztokat a fanok 70%-a is így érez… 😀
Én is örülnék neki. De legalább a Fenegyerek visszament a Marvelhez.:)