Dübörög a Comic Con, még szép, hogy a Marvel is képviselteti magát, Kevin Feige ugyan nem árult el túl sok részletet a közelgő alkotásokról, de hozott magával egy videót, amely bejelentette a Második fázist. Kiderült, hogy mi lesz a címe a Thor és az Amerika kapitány folytatásának. A főgonosz kilétét nem kotyogta ki és arról sem esett szó, hogy ki vehetné át a Mads Mikkelsen által lepasszolt szerepet. Viszont az Amerika Kapitány esetében legalább a Winter Soldier sokat elmondhat a rajongóknak. Felbukkant Edgar Wright is, aki bemutatta a Hangyához forgatott tesztvideót, amely valamikor talán a netre is felkerül.


Nézzük ezt a sárgás páncélt, valószínűleg nem hiába pakolták ki középre, Tony Stark ebben fog akciózni a Vasember 3-ban. Shane Black végre közzétette, hogy Mandarin is benne lesz a produkcióban, Ben Kingsley alakítja.

- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.
Nekem ez a páncél túl vanília-fagyira hajaz… 😀 az elsőben szereplő sokkal jobban tetszett, még a másodikban is bejött, de ez túl homáros 😀
“Hello hogy hívnak?”
“VanillaMan…”
Hát nem ez a legszebb páncélja de segáz, várós nagyon…mind 😀
winter soldier?!?!
ááááááá, remélem a képregényt csináljákmeg, és
SPOIELER!!!!
visszahozzák Buckyt
Vasember páncélja nekem annyira nem jön be…:/ A thort én nem várom,az amerika kapitányt viszont annál inkább.
Nekem egy fehércsokis milka jutott eszembe erről a páncélról. Kíváncsi vagyok, milyen újdonságokat tartalmat. A Mark VII-es szerelés után azon se csodálkoznék, ha magától tudna akciózni
azt nem is figyeltem, de tényleg ez a piros arany felcserélés nem jó ötlet.
Én mind három filmet várom, de ez a páncél tényleg nem a legszebb!
Hát ez a páncél szín össze állítás nagyon nem nyerte el a tetszésemet…