Nicole Kidman és produkciós partnere, Per Saari szeretné újraforgatni az 1973-ban bemutatott Szerelem, vagy amit akartok (Love and Pain and the Whole Damn Thing) drámát. A filmet a saját Blossom Films égisze alatt készítenék el. A produkció Kidmannek eléggé személyes dolog lehet, hiszen férje, Keith Urban 2006-os albumának is ugyanez volt a címe.
Az eredeti film tartalma: Walter asztmás és bátortalan fiatalember, akinek segítségre van szüksége ahhoz, hogy eligazodjon az életben. Az apja, hogy egy kis önbizalmat öntsön belé, kerékpáros nyaralásra küldi Spanyolországba. Walter el is utazik, ám a gyötrő asztmája miatt lemarad a csoportjától. Lila egy autóbuszos utazáson van Hispániában. A magányos asszony visszahúzódó természet, félszegen viselkedik az emberekkel. A sors keresztezi kettejük útját, amikor Walter a kerékpárját hátrahagyva éppen Lila buszára száll. A két hasonló tulajdonságú ember egyre közelebb kerül egymáshoz. (port)
A Bloosom Films első produkciója a Rabbit Hole dráma, amelyben maga Kidman is játszik és arra számítanak, hogy sok díjátadón fog megfordulni.
- SZÜNET - 2017. október 02.
- Box Office: Tom Cruise visszafogottan indított - 2017. október 01.
- Kristen Stewart lehet Charlie egyik angyala - 2017. szeptember 30.
- 2019-ben jön a Men in Black spin off - 2017. szeptember 30.
- Never Here előzetes - 2017. szeptember 29.
- Sorozat lesz a Rendes fickókból - 2017. szeptember 29.
- Apavadászat előzetes - 2017. szeptember 28.
- Acts of Vengeance előzetes – Banderas bosszút áll - 2017. szeptember 28.
- Jonathan Levine rendezheti az Amerikába jöttem 2-t - 2017. szeptember 28.
- Scorsese és DiCaprio vinné vászonra Roosevelt életét - 2017. szeptember 28.