3

Film készül a WikiLeaks alapítójáról

A Wikileaks mostanában sokat szerepel a hírekben, reflektorfényben fürdik, a figyelem középpontjában szerepel. Addig kell ütni a vasat, míg meleg, azaz minél előbb össze kell dobni egy filmet erről, amíg le nem csillapodik a vihar. A Josephson Entertainment és a Michelle Krumm Productions közösen megvásárolta Andrew Fowler hamarosan megjelenő a The Most Dangerous Man in the World címre hallgató könyvének a megfilmesítési jogait.

Barry Josephson dráma-thrillerként képzeli el a mozis változatot és az Oscar-nyertes Elnök embereihez (All the President’s Men) hasonló művet szeretne készíteni. A történések középpontjában a Wikileaks alapítója Julian Assange fog állni, rá összpontosítanak, bemutatják életének fontos mérföldköveit. Bemutató egyelőre nincs kitűzve, de jobb, ha sietnek.

3 komment

  1. Nagyon csodálkoztam volna, ha erre a sztorira nem ugrik rá rögtön valamelyik fantáziadús producer (főleg a facebook-film kasszasikere után…).

    Szánalmas.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Biztosra megyünk *